Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » A segitsegeteket szeretném...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A segitsegeteket szeretném kérni! Mi tévő legyek?

Figyelt kérdés

Egyszer már túlléptem, de megint beleestem a reménytelen szerelembe amelyet egy fokoz h a lány mást szeret,sőt együtt vannak. Hónapok óta próbálok közeledni hozzá, mindig csak alegjobb barát voltam. Iszonyúan szerelmes voltam belé,de már kezd elmulni bár néha néhafellángol. Ma az instajan olyan profilkepet állított be,ahol "szerelmeskedik" egy nála jóval idősebb rossz arcú bagos majommal.. kész,osszetortem.. már nem akarok senkit..megutaltam..egyedül akarok meghalni.. csak ő volt tökéletes a szememben. Mit csinaljak h elfelejtsem? A csajozas kilove mert nem kell nekem soha többé senki. Az jó indítás: letiltottam és letoroltem mindenhonnan(fb,insta,viber) sőt magamat is toroltem mert csak miatta voltam fenn.. aki profi ebben:D az legyen szíves segítsen mert már kezdek rosszul lenni miatta ..:( előre is köszi a válaszokat

Talald ki mert kíváncsi vok\F:(


2017. jan. 3. 16:40
 1/1 anonim ***** válasza:
:( Oké, hogy szerelmes vagy belé, és még nagyon friss ez az egész, de nem kéne ilyen véglegesen elkönyvelned, hogy egyedül akarsz meghalni. Én nem akarlak elkeseríteni, de azok alapján, amit írtál 2 lehetőség van. Vagy soha nem fog rád úgy tekinteni, vagy igen. Abban az esetben, ha úgy gondolod, soha nem lehet köztetek semmi, inkább felejtsd el és próbálj neg lassan túllépni rajta.
2017. jan. 3. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!