Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Miért leszek ilyen könnyen...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért leszek ilyen könnyen "szerelmes"?

Figyelt kérdés

16 éves lány vagyok. Eddig még csak egyszer voltam olyan igazira hajazó párkapcsolatban, de azt se sokáig. Azóta pedig a közelébe sem kerültem semmilyen komoly dolognak.

Ennek ellenére elég egy-egy apróság, hogy elragadjon a "szerelem" és akkor teljesen bepörgök. Mindenki, aki egy kicsit is közeledni látszik felém megtetszik valahogy, aztán persze el-elpárolognak az érzések, ahogy múlik az idő.

A múltkor például megpuszilt egy fiú, és ezek után addig-addig pörgött az agyam, hogy végül teljesen belehabarodtam. Aztán miután persze hetekig nem volt fejleménye az ügynek, elmúlt ez a felhypolt állapot.

Ez a korommal járhat vajon? Vagy inkább azzal, hogy nincsen komoly kapcsolatom? Veletek is így van ez?

Minden véleményt, sztorit, egyebet nagyra értékelek :)



2017. jan. 3. 18:11
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem inkább ahhoz lehet köze, hogy nagyon egyedül vagy, magányosnak érzed magad. Így hamarabb kezdesz el kötődni másokhoz, hogy csökkentsék ezt az érzést.
2017. jan. 3. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
figyelj én ugyan ilyen vagyok fiúba kb :D képzeld el ha minkte összeresztenének xD megöleljük egymást 2 nap múlva esküvő... :D
2017. jan. 3. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim válasza:
100%
Vágysz a szerelemre. Mindegy, hogy ki az, ha csak egy kis érdeklődést is látsz már "szerelmesnek" érzed magad:) ez igazából a korodhoz is köthető. De nyugalom ez idővel jobb lesz. Meg fog találni az igazi szerelem és minden jó lesz. Ezt az időszakot átkell vészelni:)
2017. jan. 3. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Ugyanebben a cipőben járok... Ha egy fiúnál észreveszem, hogy akár csak egy-két órán át, de foglalkozik velem, rögtön beleesek... elég rossz érzés...

15/L (1 hónap múlva 16)

2017. jan. 3. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
#4 Ugyan ez nekem is.XD
2017. jan. 3. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Szerintem sokan vannak így a dolgokkal.

Annyi, hogy aki tényleg azt szeretné, hogy szerelmes legyen belé a kiválasztott hölgy, az fenntartja az érdeklődését iránta, hogy ne szeressenek ki belőle.


Szóval ezzel nincs semmi gond, csak várj türelmesen, hátha valaki megmarad olyannak, mint amilyennek megismerted.

2017. jan. 3. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Ugyanez nálam is dettó:DD
2017. jan. 3. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
uuuuristen mintha sajat magamat hallanam:D 15 eves korom ota ez megy pedig mar 19 vagyok es megis:D valakivel kicsit tobbet beszelek facebookon, vagy egy buliba tancolunk egyet meg iszunk valamit es mar teljesen elajulok utana tole..aztan persze ha nem foglalkozunk egymassal utana el is mulik ez a fellangolas, de aztan jon egy ujabb fiu akivel ez van :D
2017. jan. 3. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, most azért jókora kő esett le a szívemről, hogy így összeterelődtek a sorstársak :D
2017. jan. 3. 22:41
 10/12 anonim ***** válasza:

2# Ez haláli! XD


A kérdésre a válasz: Pacsi🖐🏻 Velem is dettó ugyanez van. Kb naponta másba vok szerelmes :D

2017. jan. 6. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!