Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerelmes belém egy lány de...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes belém egy lány de én bele egyáltalán nem vagyok bele de nem akarom megbántani, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Én egyáltalán nem vagyok bele szerelmes és már volt kényszer kapcsolatom és tudom hogy az nem jó vagyis nekem nem jön be...De nem akarom megbántani a csaj mert már alapból nagyon depis mert mesélte hogy neki milyen szar meg hogy egy csomóan basztassák meg régebben sokszor vágdosta is magát...és nem akarom még jobban összetörni 16/F

#szerelem #depressziós #szerelmes #kényszer szerelem
2017. jan. 3. 16:13
 1/4 anonim ***** válasza:
13%
én személy szerint leszarnám a multját...értem én hogy depis meg minden talán pont ezért szarnám le mégjobban aki ilyen hülye megérdemli hogy megdögöljön...ettől függetlenül nem lenne célom bántani őt mert azzal magamat is bántom tekintve hogy nem szeretek megbántani emebreket de néha muszáj...nem lehetsz vele finom mert akkor azt hiszi van még esély...mond el neki kerek perec hogy nem és nagyon fontos hogy indokold is meg ha kinyirja magát emiatt az nem a te sarad lesz...
2017. jan. 3. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 okosóra ***** válasza:
Ne hitegetsd mondd meg neki gyengeden es ajanld fel hogy lehettek baratok es segitesz neki mindenben
2017. jan. 3. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

De aranyos vagy! :)

Biztosan nem szeretné, hogy visszautasítsd (persze kis szereti az ilyet?) de ha így elmondod neki, szerintem annyira nem bántod meg, főleg, ha barátja is maradsz és valóban segítesz neki mindenben.

Lehet hitegetés, ahogy előttem írták, de talán ez még mindig jobb, mintha leráznád és úgy megbántanád.

2017. jan. 3. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Mond meg neki!Nekem pont egy ilyen kapcsolat miatt nem jött össze a fiúval mert a depis lány mellett kitartott hiába nem szerette.Magadnak is ártanál vele ha hitegetnéd mert rád szállna.Hagyd békén.Egyébként az első válaszolöt meg én nyírnám ki.Kinek érzed te magad?Hogy valakit akit nem ismersz olyat mondj rá hogy megérdemelné hogy meghaljon?!Azt kívánom bár lennének olyan dolgok a családodban, történnének dolgok veled ami miatt depressziós lennél, és megtudnád milyen érzés.Hidd el az a lány nem maga miatt depressziós.Huuuuu hogy esnél fejre.
2017. jan. 3. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!