Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerelmes lettem a legjobb...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes lettem a legjobb baratomba? 17/L

Figyelt kérdés

A legjobb fiubaratomhoz egyre jobban ragaszkodom,vele akarok lenni stb ...

A gond az h neki a legjobb baratnom tetszik 😅

Sokat vagyunk kettesben ,sokat hiv engem talalkozni stb ,de nem hinnem h ugy tetszenek neki es mar nem akarom ezt erezni



2017. jan. 2. 18:31
 1/5 anonim ***** válasza:
ha szabadok vagytok es b nődel nem jön össze 1 próbát megér..
2017. jan. 2. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Sajnálom, de tapasztalatból, csak fájni fog ha továbbra is találkozgatsz vele. Mond meg neki, mert nem sok eséllyel, de tetszhetsz neki. Ha nem akkor ne találkozgass vele többet. Nagyon nehéz ezt az érzést kiölni magadból, sőt szerintem talán senki nem tudja. 18/f
2017. jan. 2. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Fritzkó Mákiel válasza:
Figyelj ha a bnődnek nem tetszik akkor egyszerű. Barátnőd szépen összejön egy pasival akár igaz akár nem, majd te szépen vársz mondjuk 2-4 napot és jól megvigasztalod. Meg elmondod neki h szerinted barátnőd bánhatja hogy nem tudja értékelni azokat a nagyon sexi érzéseket és kész.
2017. jan. 3. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
O teljesen tudja ,hogy a baratnom nem erez iranta ugy
2017. jan. 3. 20:33
 5/5 Fritzkó Mákiel válasza:
Akkor meg hajts rá most mivan ugyanaz csak melóznod se kell nagyon rajta...
2017. jan. 12. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!