Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Van esélyem nála?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van esélyem nála?

Figyelt kérdés

Szilveszterkor voltam egy buliban ahol ott volt a srác, akit már nyáron kinéztem magamnak amikor együtt dolgoztunk (egyszer egymás mellé kerültünk és végigbeszélgettük az egész műszakot, akkor azt hittem hogy lesz valami, de leépítés volt a cégnél és ki lettünk rúgva így mostanáig nem is találkoztunk), de nem foglalkozott velem egész este, aztán reggel amikor már csak 8-an maradtunk ott és rajtunk kívül csak párok voltak akkor leültem hozzá és mondtam hogy beszélgethetnénk erre kérdezte hogy miről, mondtam hogy mondhatna valami érdekeset. Erre azt válaszolta hogy nem azért van itt hogy engem szórakoztasson. Ezután egy kis ideig csendben ültünk, majd elkezdtem látványosan unatkozni (nem vagyok valami türelmes), és rám szólt hogy ne hisztizzek mert attól nem megy gyorsabban az idő. Mondta hogy igyak sört, erre válaszoltam hogy nem szeretem, mire ő azt mondta hogy amikor még gyerek volt akkor ő se szerette. Hozzátenném hogy most 19 éves a srác, én pedig 17 vagyok. Innentől amíg el nem mentünk egész végig piszkált és beszólogatott (szerintem nem bántó szándékkal, mert úgy tűnt mintha a szeme mosolyogna).

Ja és még akkor este volt egy pasi, aki egész este a nyomomban volt, majd amikor kettesben maradtunk megcsókolt, amit én nem viszonoztam mert annak ellenére hogy rendes, nekem nem tetszik.

Szerintem az előbbi srác nem tud arról hogy a másik megcsókolt. Lehet még esélyem az első fiúnál? Nekem ő nagyon tetszik:'( 17/L


2017. jan. 3. 18:46
 1/1 anonim válasza:
Szerintem nem keress másikat
2017. jan. 3. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!