Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Most leszek Januárba 15, van...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most leszek Januárba 15, van egy lány, akit nagyon kedvelek, tudja is, karácsonykor egy személyes ajándékot is adtam neki. és azota semmi. Miért lehetett ez? ; (. Többi info alul

Figyelt kérdés

-Fiúk közül csak velem beszélget legtöbbet.

-az osztálytársa az unokatestvére, aki egy nagy r***nc, és lehet rossz útra tereli őt

-félős lány,tényleg senkivel se beszél sokat csak velem meg az idétlen unokatesójával.

Kezdek összeroppanni hogy minden tőlem telhetőt megtettem(4honapon keresztül csináltam, nem kapkodtam) és most csak bumm, rám se néz... szerintem megutált, undorodik... szerintem nem vagyok ronda, soha nem csufoltak, de lehet mégis az vagyok?akinek vannak tapasztalatai pls help :(


2017. jan. 3. 20:40
 1/6 anonim válasza:

Beszélges vele többet, próbálj a közelébe lenni.

Mit adtál neki karácsonyra?

Írj rá facebookon , ott próbáld. Talán ott könyebben megnyikik, mert nem lesz annyira kínos.

Ha bántják őt akkor védd meg.

Ne felejsd el a születés, név -napját.

Minél több információr tudj meg róla, de ne tőle barátnőitől, barátaitól vagy mástól.

Legyél vele figyelmes.

2017. jan. 3. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a gyors választ! Sajnos megprobáltam facebookon is beszélni vele, de csak megnézte és ennyi... ajándék az pár kicsi csoki volt, egy karkötő (nagyon szereti azokat) és egy levél amit írtam neki, gondolom tudod tipikus boldog karácsonyt meg minden jókivánság. Szerintem csak nem kedvel... Nem kellek* neki,
2017. jan. 3. 21:30
 3/6 anonim válasza:

Akkor ne nyumolj , csak finom mozdulatokkal jelöld, hogy még is ideál lennél számára.

Attól, hogy ő nem válaszol.

Attól még te továbbra is írd neki, hogy boldod ... , mert így érezni fogja fél év után is, hogy nem csak eldobtad , mint egy babát.

2017. jan. 4. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Annyira szeretem ;( nem hiszem el hogy soha sem jött nekem ez még össze... mi kell a mai lányoknak? Mert felajánlottam a szabadidőmet,az őszinteségemet, és ajándékokkal,kedvességekkel leptem meg... szerinted csúnya lehetek?
2017. jan. 4. 21:39
 5/6 anonim válasza:
Nem itélkezem, meg amúgy sem tudom, hogy nézzel ki, szerintem nem a kinézeteddel van a baj, hanem csak annyi, ha beválalná ő akkor hamar csúfolodás lenne meg kinos is szóval lehet, hogy nem akkar beégni
2017. jan. 5. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Jo, köszi szépen igazad lehet, hagyom ezt a csajt, maradok szingli... nekem a szerelem csak fájdalmat bírt okozni. Egy szép emlékem nincsen... egy se. Megkérdeztem a volt osztálytársaimat,lányokat, akikkel én még tartom a kapcsolatot, hogy szerintük hogy nézek ki... mind a hárman azt monták jóképű vagyok, nem vagyok ronda... de figyelj, ha a csaj ilyen vak, hogy itt volt a lehetősége egy olyan barátot szerezzen, aki nem csak megdugni akarja, hanem segitene bármiben, mindenhova elvinné, és anyagilag nem áll rosszul a családom.(nem mondom hogy gazdagok vagyunk, de a havi 200.000 ft megtakarított pénz szerintem elég jó...) és ha bármi olyasmi kéne hogy hétvégén vagy szünetekben elvigyem valahova, mindent tudnék fizetni, apa mindent kifizetne... +én megtanultam spórolni a pénzemmel, és amit kapok havonta 10.000 ft ot abból maximum ha 4000 forintot elköltök... na hát figyelj, köszönöm szépen a válaszaidat, sokat segítettél és ezt megköszönöm. :) minden jót Szia :)
2017. jan. 5. 22:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!