Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Lányok! Ebből a 3 dologból...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ebből a 3 dologból melyik mennyire fontos nektek egy srácon?

Figyelt kérdés

1.) Sportos, szálkás testalkat/arányosan izmos test, helyes arc, ápolt bőr, csábító szemek stb. vagyis minden olyan, ami a külsővel kapcsolatos.


2.) Magabiztos, határozott személyiség, vagány, pimasz és vicces, jól érzi magát társaságokban, és könnyen szocializálódik, valamint meghallgat, megért titeket, és az érzéseiteket.


3.) Viszonylag jómódú családból származik, könnyen meg tud hívni titeket egy italra, vagy egy programra, jellemzően minőségibb cuccai is vannak (iphone, márkásabb ruhák stb.) nem kell szégyenkeznetek mellette.


Melyik mennyire fontos ezekből nektek lányok? Százalékos arányokat is írhattok egymáshoz viszonyítva. :)


Kort is írjatok. :)



2017. jan. 3. 21:48
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Az első kettő fontos, a harmadik nem annyira. Nem kell, hogy márkás cuccokban járjon. Nem kell feltétlenül magabiztosnak lennie, mert nekem a félénkek is bejönnek, hiszen én is az vagyok. Adjon magára és kész. Én sem vagyok vèkony de teszek ellene. Személyiségileg: legyen kedves, megértő, segítőkész, legyen a barátom is ne csak a pasim. Legyen humora de lehessen vele komilyan is beszélgetni. Ne csaljon fűvel fával. Ez az ,,álompasim". Természetesen nem kell mindegyiknek megfelelnie nem is igazán várom el, de hát na.. érted:)
2017. márc. 5. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
2. És persze azért legyen ápolt. De azért nagyon csóró se legyen
2017. márc. 6. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!