Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Tudnátok tanácsot adni szerele...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudnátok tanácsot adni szerelem témában?

Figyelt kérdés

Tegnap 13:00kor rairtam es nem irt vissza. 😢

Tudnatok valami tanacsot adni hogy hogyan tudnam ot "megszerezni"?

Vannak kozos temaink. Es azt mondta h bejovok neki de nem vakaszolt; lehet hogy ez valaminek a vege? Kertem tanacsot a noveremtol es o azt mondta hogy most hagyjam ot nyugodni. Varjak es minden meghozza a gyumolcset. De az a baj h o se keres engem. :(

A szilvesztert vele toltottem es nagyon jol ereztuk magunkat egyutt. Mi lehet a baj?

A tanacsokat nagyon megkoszonom!:)

12/F


2017. jan. 5. 16:21
 1/1 anonim ***** válasza:

Bocs nem tudom, hogy egy kislánynak mi jön be, de vegyél neki barbit.

12 éves és már szilveszteren mulat bokám lefosom, de gondolom anyádéknák kölyökpezsgővel max nem??


De ha már ilyen fiatalon Rómeóvá akarsz cseperedni nekem mindegy, viszont pár dolgot kifelejtetté :)

Kora a lánynak és hogyan lenne a vége, ha tegnap írtál csak rá?? VAgy már régóta beszéltek és tegnap tettél neki vallomást mély érzelmeidről? LEhet rosszúl fogalmaztál neki.

2017. jan. 5. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!