Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit tegyek? SOS! Nagyon...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

B.Blanka2002 kérdése:

Mit tegyek? SOS! Nagyon fontos! Kérlek, irj tanácsot!

Figyelt kérdés
Nagyon szerettem egy fiút a nyáron, (13 éves vagyok) miután letagadott utána két kétig szinte minden nap sirtam, azóta nem. De mostanában egyre többet jut eszembe, és sírhatnékom van, de nem sírok. Agyban el akarom felejteni, de van egy két nehezítő tényező... Legbelül még nem akarom elengedni, nem tudom miért, és... Ha a bal csuklómra nézek, meglátom a monogrammját, mert belevéstem súsig a bőrömbe... (még eggyütt voltunk) Mi lenne a legjobb,

2016. okt. 9. 20:04
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Foglalald el magad massal. Az ido mindent megold. Majd lesz mas pasi. (Es tobbet ne vagdosd magad, latod milyen hulyeseg...)
2016. okt. 9. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
20%

Akaszd fel magad:D

Ovoda kerlek..

2016. okt. 9. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

1. számú kommentelő: köszönöm a választ! :)

2. számú kommentelő: Lehet azt kéne, bár én abban gondolkodtam hogy elvágom az erem... Xd

2016. okt. 9. 20:46
 4/4 anonim ***** válasza:
Figyelj, ez csak átmeneti dolog. Az érzelmek elhalványulhatnak, viszont ha kárt teszel megadban, az örökre megmarad!! Ne csinálj semmi hülyeséget, amit később megbánhatsz!!! A belső fájdalmadat ne azzal próbáld enyhíteni, hogy külsőleg okozol azt magadnak, hanem oldd meg őket. Vagy kérd a szüleid, barátaid segítségét ha nem megy.
2016. okt. 9. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!