Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » 3 hónapja megismertem egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

3 hónapja megismertem egy lányt az interneten, szerintetek játszott végig?

Figyelt kérdés
. Nagyon kedves, nyitott volt felém, nagyon jól indult ez a beszélgetés. Persze online. Elmondta hogy 1 hónapja szakított a barátjával, nagyon kivolt, de jóban maradtak (moziba járnak, ajándékoznak egymásnak, szexelnek is néha). Teltek a napok, 0-24-ben beszélgettünk, kölcsönösen bejöttünk egymásnak. Minden szuper volt, kész mese. :D Alig várta hogy mikor találkozunk már, meg is beszéltünk egy későbbi időpontot, de utólag ugy alakult hogy ez a találkozás már sohasem történik meg. A lényeg. Másfél hónap "flörtölés" után egyik napról a másikra megváltozott a lány. Nem írt annyit, sőt alig alig. Aztmondta dolgozik, tanul, vagy epp bulizik, vagy fáradt és elaludt. Oké. Napközbe suliba jár úgyahogy visszaírt, de esténként attól a naptól kezdve már sosem. Közben kijelentette, hogy most nem tudja mit akar, még nincs túl a szakításon, legyünk barátok. Elfogadtam, de meglepett, mert előtte nem ugy viselkedett mint aki épp barátkozni szeretne, talán ezt egyik napról a másikra döntötte el? :D Oké, nem izgatott, beszélgettünk tovább. Sokáig nem bírtam rákérdeztem újra, hogy mi a baja velem, talán én hibáztam valahol. Erre megkaptam, hogy nem hibáztam, "imád" meg minden, de semmi ideje sincs, nemtudja mit akar, az élete így nemjó, nem boldog. Elfogadtam, de eztán már csak akkor beszéltünk interneten, ha én írtam neki, éreztem hogy teher vagyok neki, alig ír vissza, és elkezdtünk kérdezz-felelekbe átmenni, vagyis én kérdeztem valamit, ő válaszolt és ennyi. Majd egyik nap mondta hogy azért nemtudott írni, ja amugy minden reggel hosszu mondatokba elmeselte, miert nem ert ra egesz este már visszaírni, mert az egész napját az exével töltötte. Hát, és persze le is feküdtek. Ami nagyon rosszul esett, mert én nagyon odáig lettem a lányért, és tudom hogy egy darabig ő is így érzett, de aztán ilyen mondvacsinált okokon kívül nemtudta megindokolni, miért kezdett el lerázni, meg leszarni. Szerintetek mi lehet a baja? Helyesnek, aranyosnak tart a mai napig is, de mégsem akar már tőlem semmit. Ma 4 napja hogy írtam neki utoljára, azóta ő sem keres, ugyhogy ennek a barátságnak itt a vége szerintem.
2017. jan. 5. 22:13
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Az ilyen lányokat akik hol buliznak hol akkor van szükségük a másikra mikor depisek, de egyébként meg tesznek mindenkire azokat messzire kerülni kell. Nyilvánvaló hogy csak lábtörlőnek használt. Én az ilyennek megmondanám a magamét és elköszönnék. 3 hónapig etetett, kellett valaki akinek kibeszélheti a problémáit. Engem nem tud érdekelni hogy a lány akinek udvarlok, akit szeretnék megismerni hogy a volt barátjával miket csinált, az az ismerkedés minden csak nem normális.
2017. jan. 5. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
67%
Hát igen, kellett neki valaki, hogy lefoglalja magát és ne a régi pasiján rágódjon. Szerintem is hagyd, jobban jársz, de ne csúnyán váljatok el, mert akkor egy rossz emléknek fog megmaradni.
2017. jan. 5. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Meg kell neki mondani hogy ne nézzen téged a lelki szemetesládájának.


Az ilyen lányt még ha szívfájdalma is van mert elhagyták nem tudom sajnálni ha csak kihasználni tudja a másik embert az önös lelki sebeinek begyógyítására. A te érzéseid is épp olyan fontosak mint az övé. Én elküldeném a búsba. Így is elég ronda volt ez a viselkedés tőle.

2017. jan. 5. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Csak akkoris érthetetlen.:D Már a barátnői,szülei is tudták hogy beszélget velem,mindig aggódott értem ha volt valami épp,tehát nagyon aranyosan állt hozzám.Aztán 1 nap alatt fordult egy nagyot a világ.:D
2017. jan. 5. 22:32
 5/13 anonim ***** válasza:
Egyszeruen kihasznalta a joindulatodat es menedeket keresett. Aztan nagyivben letoj. Lány. :D En valahogy rendesen visszadnam neki a kedvesseget. De lehet az elet majd megadja neki azt amit erdemel.
2017. jan. 5. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
71%
Hagyd a francba, hülye pi csa. Csak addig voltál jó neki, amíg a volt fickóján rágódott, akivel azért kefélni összejárt. Gusztustalan.
2017. jan. 6. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Igazatok lehet.
2017. jan. 6. 17:24
 8/13 A kérdező kommentje:
Kíváncsi lennék egy értelmes lány erre a sztorira kívülállóként hogyan reagálna.
2017. jan. 7. 18:07
 9/13 anonim ***** válasza:
Aha velem CS.Go-ott
2017. jan. 9. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
...
2017. jan. 19. 22:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!