Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az interneten megismertem egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az interneten megismertem egy marokkói férfit. Kedves, udvarias,50 éves ügyvéd és muszlim, én 33 éves vagyok. Szeretne meglátogatni. Rengeteg negatív dolgot hallottam erről a vallásról. Kinek milyen tapasztalata/véleménye van ezen a téren?

Figyelt kérdés
2014. szept. 11. 18:50
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

Nekem nincs jó véleményem, de te tudod, kivel akarsz találkozni, vagy többet is.

Egy találkozás önmagában nem baj, jó is lehet.

Sokan mondják a muszlimok, hogy a szélsőségesek nem igazi muszlimok, pedig azok.

Ezt sosem értettem, magyar nőknek minek kell külföldi pasikhoz menniük.

De te tudod, véleményt kértél csak, én leírtam.

2014. szept. 11. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
44%
Sehogy, ha nem akarod, hogy prostitualjanak, megeroszakoljanak, esetleg elraboljanak. Inkabb keress itteni pasit.
2014. szept. 11. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
77%
Majd elad 5tevéért.
2014. szept. 11. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
55%
Angoltanulás miatt járkáltam fel külföldi chatre, ami tele volt marokkóiakkal. Öt perc után mind megkérték a kezemet... Nem hiszem, hogy bevállalnék egyet is, ebből csak annyit szűrtem le, hogy kanca kell nekik, nem partner.
2014. szept. 11. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
68%
Hát ha jól tudom a muszlim férfinak akárhány felesége lehet, és a nők eléggé el vannak nyomva, pl egy bírósági tárgyaláson a nő vallomása kevesebbet ér mint a férfié (ha ugyanazt mondják!!!), stb... Szóval szerintem nagyon gáz.
2014. szept. 11. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Akármit teszel, ne hagyd, hogy elvigyen a saját országába, mert a muszlim országokban a nőket tárgyként kezelik, azt csinálnak velük, amit akarnak, és senki nem vonja őket felelősségre. Mellesleg ezeken a területeken a vallás is olyan erős, hogy simán a család vagy a szerelem elé helyezik, és ennek nagyon káros következményei lehetnek. Szóval vigyázz vele, mert ez nem csak sztereotípia.
2014. szept. 11. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenki véleményét, válaszát.
2014. szept. 11. 19:11
 8/16 anonim ***** válasza:
50%

Hát nem tudom Vahid haveromat kenyérre lehetne kenni és szerintem, hogy ki mennyire szélsőséges az nem vallás hanem természet függő

27/f

2014. szept. 11. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
48%
Muszlimmal SOHA!!!!
2014. szept. 11. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Azért gondoltam, hogy esetleg ez más lenne, mert ő mégis csak egy korosabb férfi és nem egy 23 éves suhanc (már elnézést minden 23 évestől). Eddig is bizonytalan voltam, de a válaszok után meg pláne.
2014. szept. 11. 22:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!