Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Megunta hogy mindig ő ír? 14l

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megunta hogy mindig ő ír? 14l

Figyelt kérdés
Mar egy eve nagyon bejon az evfolyamtarsam, tavaly telen csomot dumaltunk facen meg hulyultunk suliban, es hat ejszakankent olyan dolgokat irt amibol kiderult nekem h bejovok neki.. Akkor meg o nem jott be nekem csak a beszelgetesek soran megismertem es belezugtam. Nyaron nem beszeltunk semmit, mert addig oszt. tarsak voltunk csak atment a masik osztalyba. Telig nem is beszeltunk, aztan neha neha ramirt ilyen hazis, iskolai baromsagokkal ugy 2 hetente.. De volt hogy egy hetig is beszeltunk facen aztan semmi. Mindig o irt ram de en mindig nagyon szivesen beszeltem vele amibol lejohtett neki hogy bejon nekem. De mar nem erzem hogy ot annyira erdekelnem. Utana ujev napjan ramirt hajnalban es csomot beszelgettunk, es tudni kell rola h nagyon flegma es bunko volt facen ugy osz ota amikor ujra irt neha.. Iskolaban meg beszari. Na es ujrvkor nagyon kedves volt es rakerdeztem h most miert vagy kedves amikor maskor bunkozol? Irta h a baratai nezik az uziket es akkor o a meno ha flegma velem. Szoval a kerdesemhez kapcsolodoan ugye MINDIG o ir ram mert en nem merek mert olyan flegma volt es felek h azert kedves altalaban ha ir mert kell neki valami.. De lehet hogy irnom kene? Mert ha egyik nap ramir es elkezdunk beszelni akkor egy hetig minden nap beszelunk aztan semmi mert o se ir talan azert mert azt hiszi h nem jon be nekem mert sosem irok. Ez igy kivulrol nezve hogy tunik nektek? Lehet h picit is erdeklem vagy egy bunko beszari gyoker aki neha ramir de cscak unatkozik

2017. jan. 6. 14:53
 1/4 anonim ***** válasza:

Ez volt a kulcsmondat:

"Irta h a baratai nezik az uziket es akkor o a meno ha flegma velem."

Szerintem ezt kéne megbeszélnetek.

2017. jan. 6. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Koszonom
2017. jan. 6. 15:59
 3/4 anonim ***** válasza:
Igaza van az előttem válaszolónak! Az azért elég fura, hogy a barátai nézik az üziket és ezért kell így viselkednie (bár ennyi idősen még elég nagy a csorda szellem), de amúgy ha tegyük fel, összejönnétek, akkor is bunkózna meg flegmázna? Vagy akkor már nem, nert sokkal menőbb, hogy van barátnője? Ne már! Mondd meg neki, hogy vállalja fel önmagát, vagy ennyi volt.
2017. jan. 6. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Egyszerű, szerintem nem jönne velem össze alapból. Többek közt azért is mert egy osztálytársának évek óta bejövök és régen nekem is bejött ő és ezt meséltem is a mostani kiszemeltemnek. Na mindegy úgyis elballagok idén de azért eléggé hiányzik hogy beszéljünk
2017. jan. 6. 21:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!