Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Van itt olyan aki megunta...

Van itt olyan aki megunta (belefáradt, jobbat talált stb) a testépítést?

Figyelt kérdés
Ha igen, mi volt a pontos ok?
2016. szept. 29. 08:19
 1/8 anonim ***** válasza:
Ismerek egy csávót, aki 29 év után belefáradt, és elkezdett koxolni.
2016. szept. 29. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ismerek parat. Ha nem jon az erdemeny (genetika) akk nem erdemes eroltetni. Illetve van aki nem tudja egyeztetni az eletvitelevel.
2016. szept. 29. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Igen, nekem volt egy ilyen időszakom 4 éve vagy 5 éve, nem emlékszem már.

Mivel akkor még nem volt pénzem, ezért mutter állta a kaját és azt kellett ennem ,amit ő csinált. Hiába mondtam neki bármit, hogy kijövünk ugyan annyi pénzből, ha csirkerizst és zabot eszünk, nem, ez nem változatos, nem fog ilyeneket venni minden napra, ezért suliba csak vajas szendvicset vittem pick szalámival meg uborkával.

Diákmelózni nem volt lehetőségem, csak nyáron, mert bejárós voltam és így nem tudtak alkalmazni. Lehetőség és pénz hiányában nem fejlődtem, csak kb 3 hónapig, aztán edzettem még 3-4 hónapot, de nem változtam és ezért abba hagytam. Úgy voltam vele, hogy majd, ha lesz pénzem, akkor fizetem magamnak a kajámat és edzek is komolyan. Szóval abbahagytam ekkor.

Most már van pénzem és ellátom magam, így csinálom is.

2016. szept. 29. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Kell egy cél és akkor nem unod meg!Ha csupán az esztétikusság miatt csinálod egy idő után tényleg uncsi lehet, de ha van egy mögöttes cél, amit el akarsz érni az meglátásom szerint jobb pl egy verseny, vagy segítesz másoknak, elvégzel egy edzői sulit ...akár bloggolsz mellette ezzel is segítheted magadat és másokat az elakadásoknál, sokakban kialakul a motiváció hiánya.
2016. szept. 29. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Anno én a kajálásba fáradtam bele. bevettem azt a dumát, hogy egyél 3 óránként, mert ha nem...

Ma már csak húzódzkodom, futok. Néha bokszolok.

2016. szept. 29. 09:29
 6/8 anonim ***** válasza:
Nem kell 3 óránként enni... A napi össz bevitel számít..a makrókat kell nézni.
2016. szept. 29. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Haverom aut mondta talalt jobbat.Modt heti 1x crosdfitezik,heti 1 kettlebell,otthon meg saját súllyal edz lol
2016. szept. 29. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Én meguntam, amikor beleláttam, hogy a nagy példaképeim milyen beteg emberek meg hogy a hobbisták között is olyan nulla fizikumú emberek vannak tele cuccal, amin már sírni tudnék néha.

Azóta vegyítem mással és lazábban veszem. Nem érdekel, ha nem megy annyi, mint az előző héten vagy nem vagyok szálkás vagy becsúszik 1-1 hamburger. Az alapom jó, ez a lényeg.

2016. okt. 1. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!