Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek megtudta valakitől...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek megtudta valakitől vagy csak szimplán megunta a társaságom?

Figyelt kérdés
na szóval tetszik egy fiú (ezt persze ugye így lányok meg is beszéltük kinek ki tetszik)és elég jól elvoltunk egymással, néha teljesen úgy nézett rám mintha ő is érezne valamit. egyik reggel kért a piámból én fapofát vágtam és adtam neki, erre ő azt mondta hogy nagyon szeretlek és megőlelt..... ezekután átmentek páran az egyik lányhoz, és azóta amióta ott voltak, rám se néz, hozzám se szól. most mi történhetett? valaki elmondta neki vagy mi?

2016. nov. 14. 20:33
 1/6 A kérdező kommentje:
vagy csak érezte néhol a hurkáimatxdd ( amm igen... nem vagyok egy 50 kilós lány)
2016. nov. 14. 20:42
 2/6 anonim ***** válasza:
49%

Kért a piádból,majd azt mondta szeret és megölelt...

Mennyire volt berúgva ekkor?

2016. nov. 14. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
nem olyan pia, hanem mint mondjuk egy narancslé, bocs én fejeztem ki rosszul magamat
2016. nov. 14. 20:49
 4/6 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy nem úgy értette azt, hogy szeret.
2016. nov. 14. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szia! Hidd el a következőt csináltam én is és bejött... pofátlanság lesz, de na... Ha tudod pontosan kik tudtak ez egészről, akkor menj oda hozzájuk, és kérdezd meg egyesével, hogy elmondták-e, ha mindenki nem-et mond, akkor menj oda ahoz akin érezted, hogy nem biztos, hogy igazat mondott... és add be neki, hogy tudod hogy elmondta, ha elmondta megnyílik, ha nem akkor védekezni fog. Hajrá, Hajrá! (Jah, és ne add fel, ha szereted!)
2016. nov. 14. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehet, hogy később esett csak le nála, hogy "fapofát vágtál"? Lehet, hogy beléd volt zúgva, ezért átölelt, majd amikor rádnézett, akkor látta esetleg a "megrökönyödést". És ebből az jöhetett le neki, hogy te nem is vagy oda érte.
2016. nov. 15. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!