Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Lányok! Van egy fiú akibe...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Van egy fiú akibe szerelmes vagy és tudja is de nem tudom mit érez irántam. Néha Szivattál is ezzel. Néha oda jön hogy megölelem-e. Nem tudom hogy ez mit jelent. Meg mindeg rám mosolyog. Lehetséges hogy be jövök neki? Vagy csak szórakozik?

Figyelt kérdés

2017. jan. 6. 17:58
 1/6 anonim ***** válasza:
Beszélgess vele, ismerd meg. Majd utána ugy is rájössz ha belédesett.
2017. jan. 6. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Már beszélgettem vele de nem lehet nagyon eldönteni mivel hol kedves volt hol bunkobb. Ilyenkor mit tegyek??
2017. jan. 6. 18:14
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha bunkó egy lánnyal hagyd a fenébe... Hosszútávon nem működne.
2017. jan. 7. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
De csak akkor ha a barátaival van. Szerinted akkor is hagynom kellene ??
2017. jan. 7. 17:25
 5/6 anonim válasza:
Így van kedvesem! Ha Uchihát akarod megkapod! Átadom neked, a savanyúképűt. Sok boldogságot nektek, nagyon ismerős vagy nekem kis Ukém.
2017. aug. 8. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Szerintem csak jól esik neki,hogy tetszik valakinek. Nem hiszem,hogy akarna tőled bármit is,mert akkor keresne és egyértelmű jeleket is adna
2018. ápr. 19. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!