Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Ti így szakítottatok volna...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti így szakítottatok volna vagy kitartanátok inkább?

Figyelt kérdés

Volt barátom első szerelmem volt én is neki, első évben nagyon jó volt a kapcsolatunk, nem volt probléma. Elköltöztek, távkapcsolat lett. Az elején nagyon hiányoztunk egymásnak, aztán valahogy elkezdtünk féltékenykedni, veszekedtünk sokat, mentem hozzájuk és szülei sem igazàn bírtak engem. Huga egyenesen gyűlölt úgy érzem.

Egy hónapban egyszer találkoztunk, de kibírtuk valahogy. Mikor találkoztunk annyira már nem tudtam rá koncentrálni mert valamilyen szinten megtanultam úgy élni, hogy nincs mellettem és furán éreztem magam ha velem van. Ő foglalkozott velem de ez mellett sokszor önzően is viselkedett. Úgy érzem szerettem, de valami baj volt még is.

A távkapcsolat miatt tavaj szakított velem. Egy hétig volt egy másik lánnyal együtt aki közel lakott hozzá, elvileg semmit nem érzett iránta csak féltényíteni akart. Kikészültem abban a fél hónapban. Nem tudtam enni, 5 kg fogytam egy hét alatt. A barátnőim vigasztaltak, beszéltek a fejével, hogy miért csinálja velem ezt ha szeretem. Majd szakított a lánnyal, találkoztunk, újra járni kezdtünk.

Voltak hullámvölgyek, nagyon sokszor megbántott. Ismerkedett ottani lányokkal, társkeresőn ismerkedett, stb közben együtt voltunk.

Mindent megbocsájtottam neki, de éreztem ez így nem lesz jó mert sosem tanul a veszekedésekből, szakításokból. Úgy éreztem nem érek neki annyit, hogy komolyan vegyen. Elvileg nem adtam meg neki a kellő szeretet, de ilyen dolgok után szerintem érdekes is lett volna.

Idén megint úgy nézett ki mint ha össze jött volna valakivel mikor egyszer összevesztünk. Majd azt mondta fèltékenyíteni akart, hogy szeressem..

Majd egyik pillanatról a másikra egy pár nap leforgása alatt rámjött egy érzés és szakítottam vele. Úgy éreztem többet érdemlek ennél a bánásmódnál. Küzdött értem közel egy hónapig, de nem éreztem hogy tudna változni és komolyan venné ezt.

Aztán belefáradt és letiltott, feloldott, leírta egy hét múlva mennyi lánnyal volt azóta és mennyivel jobbak voltak nálam, de azért szeret, és velem tervezi a jövőjét.

Aztán láttam róla és egy lányról képeket. A huga ismeri a csajt, nem zárom ki, hogy rajta keresztül ismerkedtek meg.

Teljesen magamba vagyok fordulva, úgy érzem magam mint ha valakim meghalt volna.

Néha ír és azt látom rajta még kellenék neki de nem mondja ki őszintén. Akkor ha én vagyok olyan kedvemben kicsit flegmábban válaszolok. Van, hogy èn írok neki valami közömböset, akkor ő vagy nem válaszol vagy pedig lekezelően csak.

Mit gondoljak ő mit érez? Miért lekezelő néha, máskor meg ő irogat? Jól döntöttem, hogy szakítottam?

Az a baj, hogy nagyon hiányzik de azt is érzem jól döntöttem..


2017. jan. 7. 18:00
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem jól döntöttél.

Ha nem szakítottál volna akkor folytatta volna ezt a játékot amit leírtál. Ha nem vagy mellette akkor hirtelen más is jó ..

Majd később jön egy rendesebb srác aki tényleg szeretni fog.


A szakítást meg túl lehet élni, kimozdulással (persze nem ilyen időben ami most van), programokkal és az idő az segíteni fog hidd el.

Eleinte persze nehéz, de később jobb lesz :/

2017. jan. 7. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Rendben, köszönöm. És azt is, hogy elolvastad :)
2017. jan. 7. 18:21
 3/4 anonim válasza:
93%

Jól tetted! Ezt teszi egy magabiztos lány, még időben kiszáll a fiú hülye játékából. :D

Ha esetleg kellene ilyen témában könyv, nagyon tudom ajánlani: Sherry Argow: Miért a rossz lányokat szeretik a férfiak

2017. jan. 7. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Teljes mértékben jól tetted. Nem érdemelsz és senki nem érdemel ilyen bánásmódot. Össze-vissza beszél, semmi érteleme annak amit csinál. A legjobb az lesz ha elfelejted.
2017. jan. 7. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!