Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Volt már olyan hogy csak pár...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már olyan hogy csak pár hétig maximum 1 honapig voltatok egyutt a parotokkal? Mi volt az oka? Hogy szakitottatok?

Figyelt kérdés

Par napja vagyok egyutt egy fiuval es nincs kedvem az egeszhez.

Talalkozunk akkor elvagyunk de pl facebookon alig beszelunk..

Ez olyan fura

Eddig volt ket fiu aki fontos volt nekem es veluk egesz mas volt. Rengeteget beszeltunk facen is es eloben is.

Gaz ha par het utan szakitok? Mit mondjak majd neki?


2016. máj. 20. 21:00
 1/6 anonim ***** válasza:
Sztem mielőtt szakítanál vele próbáld meg megbeszélni vele. H neked ez így nem jó, te nem így képzelsz el egy kapcsolatot, elmondod neki h hogyan, és h mit szól hozzá. Aztán ha nem érti meg és nem fogod élvezni az együttlétet, akk nem gáz ha szakítasz, az gázabb lenne ha azért maradnál vele merh milyen ciki ennyi idő után szakítani...
2016. máj. 20. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

De az is lehet h kicsit megijedtem attol h most kapcsolatban vagyok mert ez meg uj nekem.

Idot adok magamnak:)

Mert amugy meg osszeakartam vele jonni csak beparaztam most de nem tudom miert

2016. máj. 20. 21:25
 3/6 András955 ***** válasza:
100%

Jajj nekem sajnos rengeteg ilyen volt egykor... Volt két hetes, volt ami csak egy hétig tartott, de olyan is ami csak 3-5 napig tartott. Mondjuk nálam ezek mind abból adódtak hogy már nagyon akartam egy barátnőt, és beleugrottam mindenbe amiből lehetett valami, még ha nem is illetünk össze, de aztán ez ugye hamar kiderült, ugyhogy kénytelen voltam ilyen kevés idő utan szakítani. Szerintem te is jobban teszed ha szakítasz, mivel ha együtt kell lennetek akkor azt éreznéd, az első heten ugye a mézeshetek, ami ha passzoltok egymással akkor minnél többet akarsz vele lenni, beszélgetni vele, amennyit csak lehet. Én is pont ezt tapasztaltam ezeknél a rövid kapcsolatoknál, hogy habár jó beszélgető társ tudok lenni, velük valahogy hamar kifulladnak a beszélgetések, elfogynak a témák, es nem tudunk sokat beszélni. Akivel összeillesz azzal a végtelenségig tudsz beszélgetni bármiről. Az elmondásod alapján szerintem ti nem illetet össze, persze nem mondom hogy feltétlenül szakits, de ha igy van, akkor amugy se valószínű hogy sokaig fog tartani. Azert remélem hogy jól alakulnak majd a dolgok :)

20F

2016. máj. 20. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 András955 ***** válasza:
Bocsi a fura ragozásokért, hülye autocorrect kijavít folyton... Azert remelem hogy érthető :D
2016. máj. 20. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 András955 ***** válasza:
Ja és hogy mit mondj? Természetesen csak őszintén, hogy nem érzed annyira az összhangot, ugy tűnik hogy nem illetek össze, hogy ha majd a későbbiekben is ezt érzed, és ha tenyleg nem működik, akkor ezt ő is érzi, és remélhetőleg belátja hogy tenyleg nincs sok értelme folytatni
2016. máj. 20. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Hat tenyleg furcsa a helyzet mert nem is nagyon erdeklodik irantam, csak o lemeseli a bulis sztorijait meg a haverjairol de o nem kerdezi meg h nekem egyaltalan kik is a barataim.

Amugy a vonzalom megvan meg imadok vele csokolozni, szerem ha magahoz huz... De azert meg sem jo igy

Ha nem valtozik akkor szakitok szerintem

2016. máj. 21. 22:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!