Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Hogy bírjátok ki, hogy ne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy bírjátok ki, hogy ne béküljetek ki azzal, akit szerettek, csak azért szakítottatok mert nem működött a dolog?

Figyelt kérdés
2016. dec. 29. 21:22
1 2
 1/16 kolosszus22 ***** válasza:
100%
A mondatban benne van a válasz, azért mert nem működött, működik. Mire jó ha húzok-vonok egy értelmetlen, nem működő kapcsolatot? Csak az időnk megy, ahelyett találni kell olyat akivel működik is.
2016. dec. 29. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Miért gondolod, hogy még mindig?
2016. dec. 29. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:

Hát tudom mit érzek, onnan. :D

A szerelem azért elég erős dolog, sokan csak emiatt maradnak valakivel, hiába rossz a kapcsolat.

2016. dec. 29. 21:38
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

Értem. Szóval te szeretnéd kibírni, hogy ne békülj ki. Azt hittem nekünk mondod, hogy miért vagyunk olyanok, hogy szeretünk, de mégsem békülünk.


Talán ez olyan, hogy amíg igazán lángoló addig kibékül az ember. Aztán egyszer lesz egy pont ahol elveszíti a hitét, mert folyton ugyanaz a kör. És már nincs ereje még egyszer beszállni. És ekkor már nem is találja magában azt az érzést, ami volt.

2016. dec. 29. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 kolosszus22 ***** válasza:
100%
Ha annyira nagy a szerelemm akkor miért nem működik? Nem inkább csak arról van szó, hogy nem tetted túl magad rajta és előjöttek a szép emlékek, egyedül vagy és úgy érzed visszakapnád?
2016. dec. 29. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
De lehet így van. Csak akkor nem tudom mit csináljak...
2016. dec. 29. 21:47
 7/16 anonim ***** válasza:
Én ugy birtam ki hogy belàttam hogy én hiàba vagyok x -be szerelmes ha ő vagy feleannyit sem tesz a kapcsolatba és el van de nagyon vàltoztatni nem akar aztàn megbocsàjt és kb utana kezdődik előröl minden akkor sztem nem érdemes kinlódni egy szerelem nem arrol kell hogy szoljon hogy hogy szendvedünk ugy egy ember mellett aki vàltoztani nem akar de szex meg kell !
2016. dec. 29. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 kolosszus22 ***** válasza:
100%
Mit csinálj? Azt amit mindenki más, bírd ki, kösd le magad más dolgokkal, hobbi, munka, stb. Aztán majd szép lassan elfelejted. Még egy fontos dolog, használd ilyenkor az eszed! Amikor elkalandozol és úgy érzed hiányzik és az jön fel benned "nem is volt olyan rossz"...akkor bizony tudatosan gondolj rossz dolgokra is, hogy miért is jutottatok ide, miért nem működött, mert ha meg is próbálod vele újra, a kezdeti lendület után ugyanoda jutnál vele!
2016. dec. 29. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 kolosszus22 ***** válasza:
Gondolom kérdező egyébként te vagy a nő, a pali meg gondolom most keresett és ő szakított, aztán akarja h visszamenj meg ilyenek. Mint férfi mondom neked, hogy ilyenkor a pasikban elsősorban a birtoklási vágy dolgozik, na meg az h a szex hiányzik neki...nem a valódi érzések és a kapcsolat.
2016. dec. 29. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

7-es jól leírta milyen is a mi kapcsolatunk...

Én vagyok a nő de nem ő szakított.


Köszi a válaszokat! :)

2016. dec. 29. 22:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!