Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Most már összezavarodtam!...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most már összezavarodtam! Szerintetek hogy van ez?

Figyelt kérdés
Van egy fiú akivel interneten ismerkedtem meg. De már előtte ismertük egymást de nem voltunk semmilyen viszonyban se barátság se semmi csak tudtuk egymásról hogy létezünk. Nemrég rám írt és elkezdtünk beszélgetni. Mielőtt rám írt volna az egyik barátnőmmel beszélgettem aki a haverja és ő mondta nekem hogy bejövök neki de én ezt nem gondoltam komolyan. Mikor elsőnek beszéltem ezzel a fiúval akkor hajnal kettőig beszéltünk és volt téma de egyszer csak bevallotta hogy többet érez irántam. Nem tudtam magamnak hazudni mert rájöttem hogy nekem is vannak komolyabb érzéseim iránta. Beszélgettünk egy nap és elmondta hogy szeret. Aztán mar most rá egy hétre még mindig ugyan úgy szeretjük egymást mint eddig csak az egyik ismerőse azzal jött hogy lehet tetszik neki egy másik lány is. De ő viszont semmi olyat nem jelet nem adott hogy már nem érdeklődne irántam. Szeretnék vele beszélni de nem ír vissza. Mit tegyek?? KÉrlek segítsetek!!

2017. jan. 9. 14:19
 1/2 anonim válasza:
Lehet nem ér rá, mióta nem ír vissza? Kérdezz rá,hogy tetszik-e még valaki neki. Hajrá :) 15/F
2017. jan. 9. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Rendben köszi!!
2017. jan. 9. 18:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!