Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit csináljak ha nem tudom...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak ha nem tudom túltenni magam a lányon?

Figyelt kérdés
Amikor megismertem(kb fél éve) egyből ő jött,ismerkedett,nyomult is kicsit,pl: megkérdezte van e esélye nálam,melltartós képet küldött stb, teljesen beleéltem magam imádtam ahogy elpirulva mosolygott, elhívtam randizni,persze igent mondott,majd halogatta hetekig,így egyik edzése után odamentem hozzá,félrehívtam és elhívtam megint,persze megint igent mondott(ez már kb a 4.randira hívás volt,pedig direkt mondtam már neki hogy ha nem szeretne talizni akkor mondja azt,nem fogok megsértődni),de utána megint talált valami kifogást,utána már facebookon sem nagyon írt,majd kb 2 hétre rá felhívtam hogy miért csinálja ezt,és erre csak annyit mondott hogy "mit gondoltál ha nem kerestelek?".Összevesztünk,azóta nem beszélünk,de nagyon lerontotta az önbizalmamat és nagyon sokszor vagyok emiatt "depis"(pedig lassan már 4 hónapja),és valamiért azt veszem észre hogy rá gondolok,róla álmodom,nem tudok mással ismerkedni,nem tetszik senki,de közbe meg utálom szóval már azt sem tudom mit gondolok róla igazából.Valamiért úgy érzem hogy ez még nincs lezárva(ezt legutóbb akkor éreztem amikor a legjobb spanommal összevesztem,nem beszéltünk fél évig,majd kibékültünk,és most újra jóban vagyunk)Valamiért reménykedem de teljesen össze vagyok zavarodva.16/f

2017. jan. 9. 18:45
 1/3 Chopen ***** válasza:
Ez a szutyok, ne pazarold rá az idődet, legyél inkább a haverjaiddal, nézz új csaj után, vagy keress valami elfoglaltságot.
2017. jan. 9. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Bocsi, hogy ezt írom, de nekem is volt hasonló. Annyiban tér el, hogy Facebookon ismerkedtünk. Élőben majdnem találkoztunk.

Pucér képeket ő is küldött, bár nem értem erre miért van szükség...?

Rá két héttel találkoztunk volna, de inkább lemondtam.

Nem vagyok homokos, csak szeretem ha én irányítok.

Ezt javaslom neked is. Légy te a kezdeményező, persze ne küldj pucér képeket.

Én azóta is beszélgetek ezzel a lánnyal, de ha nem küldött volna képeket akkor lehet találkoztam volna vele. Mert azóta kiderült, hogy csak szexre kellettem volna.

Nekem tartós kapcsolat kell az a baj :)

Szerintem hagyd inkább. Ilyen lányokra ne adj. Ezek ribik. Ki tudja kinek küldött még képeket...

19/f Szabolcs-Szatmár-Bereg megye

2017. jan. 9. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ne reménykedj. Én is reménykedtem ebben a lányban, de tudtam, hogy tartós kapcsolat nem lett volna belőle maximum szex.

De nekem érzelmekre is szükségem van. Tudom lányok szoktak ilyet írni, de ez van :) előző voltam

2017. jan. 9. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!