Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem tudom túltenni magam a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom túltenni magam a lányon lány létemre, mit tegyek?

Figyelt kérdés

A párommal boldog párkapcsolatban éltem, egészen addig, amíg a végzős évünkben nem jött egy kilencedikes lány.

A párom elkezdte mesélni, hogy milyen jóba lettek a csajjal. Féltékeny voltam de hát gondoltam kellenek neki lány barátok...egy nagy fenét.

Egyre jobban láttam, hogyha ott a csaj, bámulja, hiába vagyok vele, ha nem vagyok suliban, egyből a csajt keresi.

TUDTAM, hogy van valami, megéreztem, de senki nem hitt nekem, a barátom is tagadt, a legjobb barátnőim szerint túlreagáltam. Aztán egyszercsak megkértem, hogy mutassa meg a facebookját, mire jött a szokásos bizalom dumával, hogy rosszul esik neki, hogy nem bízom benne. Mivel nagyon erős megérzésem volt, közöltem vele, hogy nem érdekel mutassa meg. Hát megmutatta. Ezek álltak benne:

becézte a csajt, dalszövegeket küldözgetett neki, minden nap ráírt(holott nekem azt írta hogy a csaj ír rá), ilyeneket írt a csajnak: "Miért nem mondod, hogy szeretsz?" , Meg: "<3333333333333", a csaj meg vissza írta nagynehezen, hogy szereti. A barátom elméletileg msnezett is vele(holott akkor már nem is volt msn?), illetve többet beszélt a csajjal, mint velem, engem meg akkoriban hanyagolt.

Bocsánatot kért, könyörgött mégegy esélyért. Azóta kicserélték a barátomat, tényleg, a többiek szerint is teljesen megváltozott(kb. egy éve volt az eset).

Én viszont egy roncs vagyok. MINDEN nap eszembe jut a csaj, 15 éves, én 19...

Gyönyörű, magas, szépséges alak, haj, közvetlen, bár többek szerint könnyűvérű. Én ezzel szemben átlagos, és mostmár csúnyának érzem magam. Nem viccelek, a csaj BÁMUL engem, kb. olyan érzés, mintha azt gondolná, hogy nézd a hülyét elvettem a barátját...

Iszonyat megalázva, undorítónak érzem magam. Tiszta lappal indultunk, akkor lelkiekben miért nem tudok?

A barátnőim szerint már nem kellene a csajjal foglalkoznom, ez jó lecke volt a páromnak is, de a tény, hogy egy 15 éves csaj leköröz engem, nekem feldolgozhatatlan. A Húgom évfolyamtársa. Egyszerűen nem tudom feldolgozni.

Arról, hogy nem vagyok szép nem tehetek, a belsőmmel próbálom kompenzálni amellett, hogy adok magamra(többek szerint ritka jó belső tulajdonságaim vannak), ráadásul a barátom sose bukott a könnyűvérű lányokra.

Elítéli a sminket, műkörmöt, de csaj teljesen megfogta.

Ne haragudjatok a rizsáért. Hogy tudnám összekaparni magamat? HIába nézek a tükörbe, és mondom, hogy szép csinos vagyok, a környezetemben több fiú is azt érezteti velem, hogy nem vagyok én elég jó( a fiú haverjaimra gondolok). Ki akarok jönni ebből, mert tényleg kezd tönkre tenni.


2015. febr. 5. 21:58
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Szakítani kellene a pasiddal...
2015. febr. 5. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
73%
Biztos hogy szép vagy, és ne foglalkozz a csajjal. Van olyan jó tulajdonságod ami a csajnak nincs.
2015. febr. 5. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem is fogod túltenni magadat az eseten, amíg ott vagy amellett a fiú mellett, aki megalázott. Nem a csajt kell okolni és ne őt utáld, meg ne miatta érezd magad kevesebbnek, hanem a drágalátos barátod miatt. Azt hiszed, hogy aki egyszer ezt tette veled, az tényleg soha többé nem kezd el kavarni mással a hátad mögött? Nagyon buta vagy, ha ezt hiszed. El akarod felejteni az esetet? Akkor lépj tovább. A kapcsolatból is. Találj egy olyan fiút/férfit, aki MEGBECSÜL, és aki nem aláz téged meg. Ha ilyet találsz, ha ilyen ember van melletted, akkor már te sem fogod magadat kevesebbnek érezni egy 15 éves pi.csánál.
2015. febr. 5. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem hiba volt együtt maradnod a sráccal. Erőltetitek megszokásból, mert régóta tart, de haldoklik ez a kapcsolat.
2015. febr. 5. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!