Ahogy a legtöbb weboldal az interneten, ez a webhely is cookie-kat használ, melyekre szükség van a weboldal teljes működéséhez. Weboldalunk böngészésével Ön elfogadja a cookie-k használatát. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Tini párkapcsolatok » Szerelem

A kérdés

Ugye nem szerelmet érzek?

Egyszerűen már nem tudom eldönteni mi van...van egy srác akit tulajdonkeppen gyerekkorom ota ismerek...ugy igazan tetszeni 2 eve kezdett el kb aztan egy suliba kerultunk de ugye o mar idosebb es kozbe en iskolat is valtottam egyszer de most ugyanoda jarunk...na szoval a lenyeg hogy mivel ismerjuk egymast termeszetes hogy koszon es ilyenkor en mindig probalok valami normalis fejet vagni de belul eppen azt sem tudom ki vagyok...remeg a lábam...hülyén viselkedek és mikor messziről figyelem ellenállhatatlannak tűnik ugyerzem mindjart odamegyek es raugrok vagy lesmarolom vagy elkezdek vele beszelgetni vagy mittudom en valami hulyeseget csinani...akármikor lányokkal látom féltékeny leszek és szomorú...mindig ő van a fejemben...vele álmodom ő az első gondolatom reggel mindig őt keresem a szememmel suliban....próbáltam elfelejteni kényszerítettem magam hogy ne nézzek rá de nem ment...egyébként az érzéseim 100%osan viszonzatlanok gondolom barátnője is van és én nagyon remélem hogy ez nem szerelem mert nulla eséllyel ha beleszerettem na hát az gáz...ugye ez nem szerelem? És ha az akkor mit csináljak? Ez olyan kibírhatatlan...és fura érzes....valaki segítsen légysziiii:( 15/L

Keress kérdéseket hasonló témákban: szerelem, iskola, fiú, lány, féltékenység, 15/L

01-10 19:39  Privát üzenet  Tetszik 

A válaszok
,,Gyerekkorom óta ismerek"
Jesus. Még csak 15 vagy. Úgy beszélsz, mintha felnőtt lennél.
Ne csinálj semmit.

A válasz 78%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 73%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/6Időpont 01-10 19:55 Privát üzenet
Csak rajongsz érte, ez nem szerelem. Majd elmúlik magától, de előtte kicsit "megszenvedtet".

A válaszíró 78%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/6Időpont 01-10 20:28 Privát üzenet
A megszenvedtettel egyet értek. Úgy lesz.

A válaszíró 83%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/6Időpont 01-10 20:33 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Akkor sehogyan sem lehet...nem is tudom mondjuk elfelejteni?

# 4/6Időpont 01-10 20:54 Privát üzenet
Csak egy másik fiúval.

A válaszíró 78%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/6Időpont 01-10 21:18 Privát üzenet
Gyermek vagy még, várj még néhány évet.

A válaszíró 70%-ban hasznos válaszokat ad.
# 6/6Időpont 01-11 04:38 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Ha valaki szerelmet vall nekem, de én nem érzek iránta semmit, akkor jó ötlet, ha megpróbálom lebeszélni róla (elkezdem sorolni a hiányosságaimat, nem is olyan vagyok, mint..
Hogyan döntsem el, hogy csak tetszést, vagy szerelmet érzek egy adott fiú iránt? Valami praktika?
Egy barátom szerelmet vallott de én nem érzek semmit iránta! Mit mondjak neki? (Több infó lent)
Van esély rá hogy beleszeretek? Ő 19, én 17l. Ugy el tudnak kepzelni egy kapcsolatot es vonzodom hozza de szerelmet nem erzek tutira csak nagyon gyenge szeretetet es ezt tudja..
Hogyan lehet eltűntetni a szerelmet amit érzek?
Bátyjámnak van két haverja. Az egyikkel nagyon berugtunk és csokoloztunk a másik szerelmet vallott. És én picit mindakettő iránt érzek valamit. Van két barátnőm akinek az egyik, a..

Kérdések a Tini párkapcsolatok rovatbólKérdések a Szerelem rovatból

Minden jog fenntartva © 2017, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Sitemap | Médiaajánlat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelmi szabályok | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu