Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Betegeskedem itthon, a barátnő...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Betegeskedem itthon, a barátnőm nagyon rendes de nem vitte kicsit túlzásba a nővérké szerepét szerintetek? 😞 Meg néhány más dolgot is?

Figyelt kérdés

Nagyon szeret velem lenni az már biztos.

Nem is ellene van ez a kérdés, egy ilyen lány kincset ér😉

Itthon fekszem, senki rám se néz Anyun és Rajta kívül.

Ő hoz nekem mindent, gyümölcsöket, házit, elkísért dokihoz, megnéztünk egy filmet is közösen😔


De a következők szerintetek nem túlzások már?


-fürdőt készített nekem, majdnem halálra fagytam mire elértem a kádig

-beborogatta a fejemet, még az orromat is ő akarta kifújni (vmi orrszívó porszívóval fenyített)

-reszelt almát és készített bébipépet aztán élvezte ahogy etethet

-vett egy Star Wars-os pólót nekem és egy lapra ráírta, hogy az Erő legyen velem


Van ennyire anyáskodó lányokról másnak tapasztalata?

Kicsit fura csak amiatt mert vègsősoron nem vagyok egy bébi...

Szerintetek úgy tekint rám?😟


2017. jan. 10. 22:53
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, szerintem inkább örülj magadnak. A legtöbb csaj azt hiszi ilyenkor, hogy szopástól jobban leszel...
2017. jan. 10. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

Az igaz.

De neki ilyen meg se fordul a fejében és ez annyira jó.

Ezek akkor ilyen anyai ösztönök lehetnek?😞

2017. jan. 10. 22:57
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nagyon aranyos volt (igaz kicsit tényleg túlzásba vitte), de szerintem megbocsáltható "bűn" :D.


Nagyon értékes dolog az, hogy törődnek veled szerintem egy kicsit becsüld ezt jobban még egy ilyen csajt 100% hogy nem találsz azt viszont most mondom.

2017. jan. 10. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Én is hasonlóképp viselkedem a vőlegényemmel ilyenkor. Az etetést meg a pólós dolgot nem csináltam, de fölöslegesnek is tartom.

Ha a párom beteg, szeretem ápolgatni. El szoktam kísérni az orvoshoz, ha komoly baja van, mert féltem.

Szoktam neki forró fürdőt készíteni, ha szükségét érzem és el is kísérem a kádig.

Ételt minden nap készítek neki, mert szereti a főztömet és szeretek a kedvére tenni. :)

A fejborogatást csak akkor szoktam, ha nem hat a fájdalomcsillapító és kéri. Ha nem, akkor nem.


A páromat ez egyáltalán nem zavarja, de ha egy nő ettől szar, hogy ezt csinálja a kedvesével, amikor beteg, akkor büszkén vállalom, hogy szar vagyok.


22/L

2017. jan. 10. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Nagyeséllyel ösztön


Vannak akik ilyenek alapból

Vannak akik sokk vagy trauma hatására válnak ilyenné (pl én)

Illetve vannak olyanok akik nem ilyenek csak annyira szeretik a másikat hogy ezt ,,kötelességüknek" érzik.



Inkább örülj.


Nem tesz jót ha betegen szomorú is vagy. Mellékesen jobbulást.

2017. jan. 10. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

3as és 4es köszi a választ.

Meg is becsül, valami extra randival hálálom makd meg neki és jó tudni hogy más lányok is ilyenek☺

2017. jan. 10. 23:01
 7/13 A kérdező kommentje:
Köszi igyekszem is gyógyulni de szomorú nem vagyok csak meghatódtam, mert annyira gyengéd volt ma velem hogy az hihetetlen😔
2017. jan. 10. 23:02
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

De aranyos!:)

Te meg jobbulj!;)

16F

2017. jan. 10. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Becsüld meg ezt a lányt, kincset ér!!:)
2017. jan. 11. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:
100%

Én is ilyen lány vagyok, párom eleinte nem tudta hova tenni ezt az "anyáskodást" , szólt is érte, én meg nem tudtam levetkőzni ezt a szokásomat, most már ő is megszokta... ez már 8 éve tart.... :D

29/L

2017. jan. 11. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!