Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Betegeskedem itthon, a barátnő...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Betegeskedem itthon, a barátnőm nagyon rendes de nem vitte kicsit túlzásba a nővérké szerepét szerintetek? 😞 Meg néhány más dolgot is?

Figyelt kérdés

Nagyon szeret velem lenni az már biztos.

Nem is ellene van ez a kérdés, egy ilyen lány kincset ér😉

Itthon fekszem, senki rám se néz Anyun és Rajta kívül.

Ő hoz nekem mindent, gyümölcsöket, házit, elkísért dokihoz, megnéztünk egy filmet is közösen😔


De a következők szerintetek nem túlzások már?


-fürdőt készített nekem, majdnem halálra fagytam mire elértem a kádig

-beborogatta a fejemet, még az orromat is ő akarta kifújni (vmi orrszívó porszívóval fenyített)

-reszelt almát és készített bébipépet aztán élvezte ahogy etethet

-vett egy Star Wars-os pólót nekem és egy lapra ráírta, hogy az Erő legyen velem


Van ennyire anyáskodó lányokról másnak tapasztalata?

Kicsit fura csak amiatt mert vègsősoron nem vagyok egy bébi...

Szerintetek úgy tekint rám?😟


2017. jan. 10. 22:53
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
A polo egy kicsit sztem tényleg túlzás, de ez ritka főleg ilyen korban mint amiben ti vagytok ( ha jól értem, mert azt írtad h viszi a házit), úgyhogy nagyon becsüld meg mert még egy ilyen lányt nem találsz ;)
2017. jan. 11. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Hát, becsüld meg, ilyet még egyet nem találsz. :) Hehe, igazi "szövetséges" is egyben, nem sz*r le, ha rosszabb formában vagy. Ezt pedig jegyezd meg, te is legyél ugyanilyen, ha ő beteg. :)
2017. jan. 11. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Az orrfújásos dolgon kívül szerintem minden teljesen normális. Azért mondom ezt, mivel ha az én barátnőm beteg lenne, én is hasonlóan ápolnám mint ahogy leírtad. ^^ 15/F
2017. jan. 15. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!