Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogy lépjek tovább?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lépjek tovább?

Figyelt kérdés
1 hete szakított velem letiltottam majd valamiért feloldottam a tiltást majd rám írt hogy ne haragudjak rá és reméli nem bántott meg és hogy jól vagyok..visszaírtam nem válaszolt hívtam kinyomta, mert nem értettem hogy ez akkor mi volt tőle..aztán megint letiltottam most újra feloldottam..nem sikerül tovább lépni..mit csináljak h elfelejtsem..?:(

2017. jan. 12. 13:50
 1/3 anonim ***** válasza:
Nyugi mással is ígyvan ez...én úgy szoktam csinálni, hogy megnézem az exem (szarúl leszek már ,ha szerettem)...utána gyorsan megnézem egy régebbi exemet is:D Aztán amikor látom ott már nme érzek semmit, tehát arra gondolok, hogy vele is ez lesz :D Amúgy tényleg...az idő egy idő után elkezd dolgozni :/ csak sajnos addig szar amíg nem. 24f
2017. jan. 12. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Itt tényleg ez egyetlen orvosság az IDŐ,

Hogy mennyi, ki hogy könyveli el ott bent, én meg mindig gondolok rá, amit tett, tárgyakról , szép emlékeiről, fotó. Stb....

De mára már én is letiltottam öt :( oda vissza ha hogyan te is tettel.

Deked ez a gyogyszered, foglald le magad, keres új dolgokat vagy veszelgess v kivel.

Remelem sikerül :)

2017. jan. 13. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszönöm h írtatok jól esett..:) remélem sikerül és az idő segít..csak túl szeretnék már lépni és nem őrlődni h vajon miért írta ezt..
2017. jan. 13. 17:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!