Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan lépjek tovább? Srácok,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lépjek tovább? Srácok, ti könnyen továbbléptek egy szakítás után, vagy ti is szenvedtek?

Figyelt kérdés

2 napja szakított velem a barátom, az indok tömören összefoglalva, egyrészt a sok vita, valamit a távolság. Úgy kell a kapcsolatunkat elképzelni, hogy kalitkába zártuk egymást, leginkább ő engem. Nem engedte, hogy bulizzak, kiakadt ha találkoztam barátnőimmel, mindezek ellenére én még mindig szerelmes vagyok belé. Sok hideg-meleg ért tőle, és én is érzem, hogy ez így nem egészséges szóval réészben helyes is ez a döntés.

Mégis, nem tudom elképzelni a napjaimat nélküle, nagyon zárkózott lány vagyok, nincs sok barátom és ő volt az egyetlen akivel folyamatosan tartottam a kapcsolatot. Ha őt elveszítem akkor sokszor úgy érzem, hogy senkim nem marad, elveszítem a legjobb barátom, és tényleg nem tudom elképzelni nélküle az életemet és emiatt az érzés miatt folyton sírhatnékom van, hogy senki olyan nem marad számomra aki segít ha bármi bajom van. Viszont ő úgy kezeli mintha nem is érdekelné mi történik. De tudom, hogy szeret, legalábbis azt hiszem. Nagyon nem értem, hogyhogy csinálja hogy ennyire kitud zárni.

Nekem mindenről ő jut eszembe és bármit csinálok a sírás kerülget. Mit tegyek szerintetek?

19L



2016. nov. 2. 12:55
 1/5 Stark2000 ***** válasza:

Ez kapcsolatfüggő nálam. Bár még csak 1 kapcsolatom volt. Nem igazán voltam szerelmes, rengeteg probléma és konfliktus volt, éretlen volt a barátnőm.. Ha nem szerettem volna, szerintem 1 - 1,5 hónap se kellett volna, hogy rájöjjek arra, mennyivel jobb nekem nélküle. Ha van szerelem, biztosan depis korszak elé néztem volna szakítás után. Hál isten nem így lett..


16/F

2016. nov. 2. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Mi január közepén szakítottunk, akkor még nagyon nagyon nehéz volt, minden nap sírtam, de sok időt töltöttem az akkori legjobb barátommal, akkor éppen nem a múlton rágódtam. Mivel jól éreztem magam vele, egyre többet találkoztunk. Március közepén kezdett el kevésbé érdekelni az exem, akkor fogadtam el (úgyahogy) hogy vége. Április elején összejöttem a legjobb barátommal, és bár már több mint fél éve együtt vagyunk, nem veszekszünk (max apróságokon, azt is ritkán) néha még úgy érzem nem zártam le teljesen a múltat, és hiányzik, talán azért se sikerült, mert facebookon szakított ,meg hát első barátom volt.

Szóval lehet rajtad is az segítene, ha találnál valakit, akivel ha együtt töltöd az időt, nem az exeden rágódsz. Mindenesetre hidd el, idővel azért jobb lesz.

2016. nov. 2. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Egyszer én is jártam így az életben. Elején brutálisan ki voltam. majd kb 1,5 évig depis voltam. Minden lány kezdeményezést elutasítottam. Nem érdekelt semmi a kötelező dolgokon kívül más csak a balhék, buli a haverokkal. 1,5 év után más helyre vitt az élet. Új emberek, új környezet. Minden jóra fordult.

Ezt javaslom neked is: Új környezet, új emberek. Kellő óvatosság.

2016. nov. 2. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Rajottem, hogy 5 percnyi gyakorikerdesek olvasasa is felvidit, mert itt annyi gyoker van mint meg sehol:sddd
2016. nov. 2. 16:20
 5/5 anonim ***** válasza:

Voltam hasonló helyzetben, ha szeretnél róla beszélni akkor írj privátot és elmondom én hogy tettem túl magam egy hasonló eseten.

18F

2016. nov. 2. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!