Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Lehet még esélyem?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet még esélyem?

Figyelt kérdés

Van a suliban egy fiú. Kicsit csúnyácska, szóval rajtam kívül egy lányról tudok akinek tetszik. De annak a lánynak éppen van barátja, szóval ha úgy nézzük, nem kell kivel küzdenem érte.

Év elején a kelleténél többet bámultam ezt a fiút és sok mindent amit nem kellett volna, jelnek vettem. Ott volt is ebből egy kis botrány. Emiatt egy ideig egymásra se néztünk, meg semmi.

A lényeg, hogy tudta, hogy nekem tetszik. Most lehet elhiszi, hogy nem, nekem ő nem tetszik, bár gondolom sejti, hogy de.

Valami csoda folytán elkezdett velem megint beszélgetni. Egyből fel is buzdultak a barátnőim és csináltad egy skype csoportot amiben ő is benne van. Ebből ő ugye ki tudna lépni ha akarna, de nem teszi. Sőt, sokat beszélget velem. Néha még iskolában is hozzámszól, csak ott ritkán látjuk egymást.

Félek, hogy ezt megint jelnek veszem, pedig nem kéne. Szerintetek lehet valami? Őszinte válaszoktól kérlek ne kíméljetek.

16/l és 17/f



#szerelem #remény #egyátlagostörténet #semmiújnincsebbe #mindenkihallottamár #jelekamiknemazok #naivkislánykalandjai
2017. jan. 12. 18:11
 1/2 anonim válasza:

Bármikor elkezdhet próbálkozni. Meghív valahova egy pizzára, néhány pogácsára, italra... lényeg, jogy legyél elérhető és, ha valamit szeretne kezdeményezni fog.

Azt mondom, hogy nálam milyen volt a hódítás kezdete. 17/F

2017. jan. 12. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ha felénk nem kezdeményez, lehet nem a fa-szával gondolkodik, és fél .

Kérd meg hogy kísérjen el valahova, vagy hazafelé, hogy te mész a mekibe vagy valami , vagy nemtudom , kérdezd meg hogy volna e ideje elkiserni téged. Batorítsd kicsit valamivel . :)

2017. jan. 14. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!