Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Duci lányként van esélyem más...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Duci lányként van esélyem más lányoknál?

Figyelt kérdés
16l

2017. jan. 6. 19:56
 1/7 anonim ***** válasza:

Az attól függ, mit értesz duci alatt.

Pl. nem mindegy, hogy milyen magassághoz milyen testsúly párosul, és hogy oszlik el a súly.

L

2017. jan. 6. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
50%
Persze hogy van esélyed. Nem a külső számít. Biztos belül egy kedves aranyos lány vagy! Ne foglalkozz a külsődel. :D
2017. jan. 6. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
83%

A férfiak közt is vannak akik szeretik a duci lányokat, gondolom, a nők közt is. Viszont a leszbikus nők aránya kisebb, ezért lehet hogy jobban meg kell majd küzdeni a "gesztenyéért".

25/F

2017. jan. 7. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:

Persze, hogy van.

Én is ilyen lány vagyok és így is vannak lányok akiket érdeklek, sőt több esetben nem is akármilyenek.

Egy szép arc többet számít mint a testalkat.

Az a legfontosabb, hogy jól érezd magad a bőrödben mert az sokat dob a kisugárzáson.

2017. jan. 7. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Persze. 17/L
2017. jan. 8. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 LinaLight válasza:
Egészen biztos. Nekem sem tökéletes az alakon. A magasságomhoz képest majd 10 kg-mal több vagyok. Egy nőn igenis vonzó,ha van némi párnázottság. Ízlések és pofonok kérdése,de sose a külső, hanem a személyiség hódít. Nekem is mindig volt barátnőm. Szóval csak nyugodtan legyél tele önbizalommal. A nők amúgy sem csak külsőre buknak. ;)
2017. jan. 11. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Szia, Én imadom a duci lányokat, és én is az vagyok. Ha gondolod beszelgethetunk, ha meg aktuális :)
2018. júl. 7. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!