Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Lányok! Ezt miért csináljátok?...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ezt miért csináljátok? 14F

Figyelt kérdés
Na szóval egyik lány osztálytársam tetszik.Ő is adja a jeleket hogy bejövök neki.Elöször ölelget és még sorolhatnám.De egyik napról a másikra keresztül néz rajtam.Ez már nem az első esett egy lánynál.Én csinálok valamit rosszul?
2017. jan. 12. 18:48
 1/5 anonim ***** válasza:
Te az én verzióm vagy fiúba...14/L
2017. jan. 12. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Akkor nem csak én vagyok ilyen helyzetbe
2017. jan. 12. 19:01
 3/5 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem.Nálam úgy szokott lenni hogy úgy érzem elhiszem hogy most bejövök a kiszemeltemnek meg minden erre elkezd lesz@rni...most is azon izgulok hogy"hmm ráírjak?dee nemkéne ahj"xdd amúgy előző voltam.
2017. jan. 12. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem most azt varja, hogy te kezdemenyezz, nyiss fele. Eleg unalmas, ha folyton csak mi nyitunk egy ido utan ha nem kap visszajelzest azt hiszi nem jon be neked es nem probalkozik
2017. jan. 12. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Chopen ***** válasza:
42%
Megjött neki.
2017. jan. 12. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!