Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Honnan lehet tudni, hogy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan lehet tudni, hogy bejössz egy fiúnak?

Figyelt kérdés
Egy 13 éves barátnőm egyfolytában olyanokat kérdezz,hogy honnan lehet tudni illetve milyen jeleket lehet észrevenni, ha bejössz egy fiúnak, de én sose tudok ezekre a kérdésekre válaszolni neki...Ti tudtok ezzel kapcsolatban valamit?

2017. jan. 12. 22:15
 1/2 anonim ***** válasza:

Én fiú vagyok, ezért tudom hogyha egy fiúnak bejön egy lány,akkor általában próbál titokzatos lenni, vagy közömbös a lánnyal szemben. És így a lányt veszi rá, hogy ő kezdjen érdeklődni a fiú után.

(Ez egy mai fiú gondolkodás menete, és itt nem magamra gondolok kizárólag)

15/f

2017. jan. 12. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 longlife ***** válasza:
Még ha be is jössz egy fiúnak,(szemezésből rájössz)sajnos ott meg halt a folytatás.Olvasni ezen az oldalon olyanokat tini fiuk írják,hogy menjek oda,mit mondjak,írjak,ne írjak,de akkor mit írjak,stb...Én azt mondom,ha a szemezés,kölcsönös mosolygás esetleg elpirulás után,nem közeledik feléd,az gyámoltalan,bátortalan,...Tehát Te tedd meg az első lépést felé.Ettől még nem az ágyába mész.
2017. jan. 12. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!