Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerelmes vagyok egy lányba,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes vagyok egy lányba, és lehet hogy összejár valakivel, mitévő legyek (bővebben lent)?

Figyelt kérdés
Szóval, durván öt éve őrülten szerelmes vagyok egy csodálatos lányba, és ma egy olyan hírt (nem biztos) hallottam, hogy valakivel összejárkál. Szerintetek mitévő legyek? Tudjam meg hogy ez igaz-e vagy nem, (ha igen, akkor hogy) vagy szarjak bele, és később hívjam el randizni? Nem tudom hogy mi lenne magamnak a legjobb, mert én tényleg szívből szeretem azt a lányt, és megszakadna ha tényleg úgy lenne, ahogy mondtam, és egy kicsit félek is, mert tényleg nem rudom mi lenne a legjobb, és azt hozzáteszem, hogy nekem az a legfontosabb, hogy neki legyen jó.

2017. jan. 13. 15:45
 1/4 anonim ***** válasza:
Ne haragudj, de 5 évig csak messziről csodáltad? Ideje lenne elhívni valamerre.
2017. jan. 13. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 okosóra ***** válasza:
Fuuuu,teso szerintem deritsd ki hogy hogyan azt nemtom de vhogy hameg igen akkor hagyd szerintem a francba ugy jo neki ha meg nem igaz akkor meg cselekedj ;)
2017. jan. 13. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Jaja, cselekednem kéne... De ha tényleg úgy van ahogy hallottam, akkor beszarok. Amúgy, 5 éve nem mertem neki megmondani, és októberben el is hívtam, de nem volt jó neki... kicsit am fura, mert barátok vagyunk meg minden....
2017. jan. 13. 18:38
 4/4 Emma555 válasza:

Drága závárodot fiám! Ha csak tökölsz akkor soha az életben nem fog összejönni. Egyszer már sikerült elhívni, nem?

Na ugyan úgy kell csinálni. Csak oda mész a szemébe nézel és kész. Egy szerű válasz jöhet rá csak Igen vagy nem.

Ennyi.

2017. jan. 14. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!