Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Meg csak most lett vége a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meg csak most lett vége a hétnek, de már hiányzik! Mit tegyek, hogy legalább pár percig ki tudjam verni a fejemből?

Figyelt kérdés

Szóval adott egy fiu, akibe totál belezúgtam. Es egyértelműen kölcsönösen érez.


Meg nem járunk, meg semmi, de akkor is hiányzik! NAGYON!


Minden másodpercben Őrá gondolok es egyszerűen elszomorít, hogy meg 2 napot ki kell birnom, hogy láthassam.


Valaki adjon egy tippet, hogy kicsit kiverhessem a fiut a fejemből, mert semmi másra nem tudok gondolni (na nem mintha olyan rossz lenne, csak az a baj, hogy igy nem tudok odafigyelni semmire)!


Előre köszönöm a válaszokat!


2017. jan. 13. 18:48
 1/6 anonim ***** válasza:
Nézz valamilyen sorozatot, pl Prretty Little Liars. Utána tuti csak arra fogsz tudni gondolni, hogy ki lehet A.
2017. jan. 13. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én is ugyanígy vagyok egy lánnyal :D 17/f
2017. jan. 13. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ja és nekem a zenehallgatás sokat segít, főleg a rock
2017. jan. 13. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Akkor mit szóljon az, aki csak havi egyszer látja a szerelmét? Embereld meg magad, nem fogsz ebbe belehalni.
2017. jan. 14. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Igazad van, de mivel en a hét szinte minden napján láthatom, ki is akarom használni!


Tudom, hogy nem fogok belehalni, de remelem majd te is egyszer igy fogsz érezni es ilyen hozzászólásokat fogsz kapni. 😒 Na majd akkor mondj nekem ilyeneket! 👌🏿

2017. jan. 14. 13:01
 6/6 anonim ***** válasza:

#4-es vagyok.


2 éve így érzek, mások kommenjteit pedig nem veszem zokul, ha negatív. De nem hiszem hogy az interneten random emberek képesek elmulasztani a hiányodat.

2017. jan. 14. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!