Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Ezért érdemes lenne kockáztatn...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezért érdemes lenne kockáztatni a barátságunkat? 14F

Figyelt kérdés

Vagy egy lány az osztályba és nekem bejön de én is neki.Csak az a baj hogy a barátomnak is pont az a lány tetszik mint nekem.De a lány felé is küld jeleket.A lány velem valamivel több időt tölt mint a barátommal.Egyszer a barátom megkérdezte a választani kéne a kiszemelt lány ésegy másik között akkor melyiket választanám.Én rögtön rá vágtam hogy a kiszemeltett.

Megéri versengeni a lyányért vagy beszéljük meg mint férfi a férfival?


2017. jan. 13. 19:49
 1/4 anonim ***** válasza:
férfi a férfival? pfff... inkább fiú a fiúval nem? Bocsi na a humort félretéve szerintem beszéljétek meg, mert szerintem egy barátság többet ér, mint egy kapcsolat, ami még el sem kezdődött
2017. jan. 13. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

A barátságotokat semmiképp ne kockáztasd egy csaj miatt, főleg ha a lány az osztlytársad. Abból soha nem szokott ilyen korban semmi jó lenni, és persze szerintem a barátod többet ér, mint egy csaj.

Beszélj a barátoddal, hogy hogy áll a csajjal, dumáljátok meg

2017. jan. 13. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A csajjal jó barátok vagytok? Lehetne az is, hogy vártok még vele mindketten, hagyjátok alakulni a dolgokat, elvégre 7.-8.osok lehettek, úgyhogy még van időtök.
2017. jan. 13. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
8.osok vagyunk két éve kerültünk közelebb egymáshoz és lehet ugyan abba a suliba megyünk tovább tanulni.
2017. jan. 13. 20:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!