Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Érdemes feladni a barátságunkat?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdemes feladni a barátságunkat?

Figyelt kérdés

Az egyik osztálytársammal a tavalyi tanévnek úgy a közepe táján egyre jöbban kezdtünk összebarátkozni, mára már annyia, hogy minden titkunkat elmeséljük és élvezzük egymás társaságát. Már többször is felmerült, hogy lesz-e több, mint barátság. Én az elején szerettem volna, de akkor ú félt belekezdeni, most ez a helyzet megfordult, mert én úgy érzem, nem akarom elveszíteni az egyik legjobb barátomat. Mit tegyek?


15/L


2010. aug. 27. 17:24
 1/6 anonim ***** válasza:
Jó eséllyel se a barátságotok se az esetleges kapcsolatotok nem szól egy életre, tehát nyugodtan vágj bele és szexeljetek sokat.
2010. aug. 27. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Szerintem is vágj bele! ha nagyon jó barátok voltatok eddig, akkor lehet, hogy ha megpróbáljátok és nemjön össze akkor még barátok tudtok maradni ... Bár ezt én nemtudom.


De sztem a sexel még várhatsz!.. :D 15évesen még enmkéne vad sexuális életet élni.. De ez csak az én véleményem :)

2010. aug. 27. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
szentem vágj bele nem tudhatod hogy hiba amíg el nem követed ha meg nem jól sül el max azt mondod ez hiba volt...de azért vagy ember és fiatal hogy hibákat kövess el... uhhogy szentem hajrá , ha már jó barátok vagytok és éreztek valami többet nagy esély van rá hogy összejön sok sikert Pé
2010. aug. 27. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a normális válaszokat, végülis igazatok van :) Nem is terveztem szexet, semmi ilyesmiről nem volt szó :D
2010. aug. 27. 19:42
 5/6 anonim ***** válasza:
ha tényleg ennyire jó barátok vagytok, akkor nem lesz gond szerintem. ha értelmesen megtudjátok beszélni a bajotokat egymással, és ha tenát szakitásra kerülne a sor, a barátság attól még megmaradhat. semmi sem tart örökké, ezt már valaki irta is. amúgy meg az igaz barátságokból lesznek a legnagyobb szerelmek. amúgy én is ilyen helyzetben vagyok. osztálytársammal összejöttünk, pedig még amikor 9.es voltam, úgy gondoltam hogy osztálytárssal nem akarok. csakhogy változtak a dolgok. nagyonsokat találkoztunk, beszélgettünk, és egymásba szerettünk. előbb utóbb az egyik fél ( jó esetben mind2) megszereti a másikat. meghát sokkal jobb, ha most jártok és boldogok vagytok ameddig jártok, miothogy szenvedtek, hogy nemvagytok egymással . 16/L
2010. aug. 28. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

szerintem nyugodtan adj neki egy esélyt! Lehet hogy egy életen át együtt maradtok, lehet, hogy 2 hét után nem működik.. de még mindíg maradhattok ugyaúgy barátok! Mieőtt belevágsz beszéld meg vele, hogy mennyit jelent számodra a barátságotok és, hogy nem akarod elveszteni semmiképp ha esetleg mégsem működne a kapcsolatotok...

én ugyanebben a helyzetben vagyok csak a lány nem akar többet és többször beszéltünk erről, tud az érzéseimről mindenről, de ugyan úgy SŐT még közelebb kerültünk barátilag egymáshoz:) szóval... ha neked is bejön a fiú, akkor adj neki egy esélyt, mert magamról tudom, hogy mennyire rosz ha akit szeretsz még egy esélyt sem ad arra, hogy bebizonyítsd: mennyire szereted...


remélem végül helyesen döntesz, de én adnék neki egy esélyt a heyedben... lehet, hogy tökéletes lenne és ha meg sem próbálod, akkor sosem tudod meg...

attól meg ne félj, hogy elveszted barátilag, mert nem... de előtte mint mondtam beszéld meg vele ezt :)


Sok szerencsét :P

16/f

2010. aug. 28. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!