Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit csináljak? Úgy érzem hogy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? Úgy érzem hogy bejön egy régi csapattársam (Ő lány, én fiú vagyok).

Figyelt kérdés

Mit csináljak? Úgy érzem hogy bejön egy régi csapattársam (Ő lány, én fiú vagyok) és valamelyik nap láttam és extra nő lett belőle meg beszéltünk is és kedves meg minden csak az a baj hogy a csapatban nem tudom mit szólnának hogy vele járok...

16/F



2017. jan. 14. 08:56
 1/1 anonim ***** válasza:

Te a csapat kedvéért vagy magadért választasz párt?

Még az sem biztos, hogy te bejössz neki, mint partner, egy beszélgetésből ez nem derül ki.

Próbálkozz nála, hátha járni fogtok. A csapattársaid meg irigykedjenek, hogy ilyen extra nőd van.

2017. jan. 14. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!