Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Megteheti a lány az első...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megteheti a lány az első lépést, ha már a fiú nem teszi?

Figyelt kérdés
Van egy srác, aki nagyon tetszik és biztosan tudom, hogy én is neki. Folyton azon kapom, hogy engem néz átható tekintettel, de ezen kívül nem tesz semmit és nem értem miért. Holott próbáltam jeleket adni, hogy én is kedvelem őt, de ezek szerint nem sikerült. Azon gondolkodom, hogy akkor megtenném én az első lépést, mondjuk megölelném, ha legközelebb találkozunk, vagy megsimítom a vállát, valami ilyesmi. :D Szerintetek ez jó ötlet? Ebből azért lejön neki, hogy én is kedvelem őt nem?

2017. jan. 14. 09:05
 1/6 anonim ***** válasza:
Persze, hogy megteheti. Nem ezen fog múlni semmi.
2017. jan. 14. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:

Én nem nagyon pártolom az afféle : "a lány kezdeményezze dolgot". Azt írtad ,hogy biztosan tudod hogy te is tetszel neki. Az is lehet,hogy túl félős/bizonytalan, jeleket nyugodtan küldj neki, de én fiú barátaimtól tudom , ha egy lány nem csak egy fiú felé küldd jeleket akkor nagyon félreérthető tud lenni a helyzet. Amúgy meg , az én történetemből kiindulva, engem is nézett egy illető aki nekem bejött, nagyon kedves volt, meg láttam rajta hogy néha zavarba jön tőlem stb. Én vettem magamon a bátorságot, és bevallottam neki az érzélmeimet és kiderült , hogy valójában nem jövök be, és azóta furán viselkedik velem. Én azt javaslom,hogy előbb próbáld meg megismerni az illetőt és majd ő megteszi az első lépést;)

Remélem valamennyire tudtam segíteni:-)

2017. jan. 14. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
38%

Mindkettőtöknél gondok vannak.

Miért akar egy normális csaj egy olyan sráccal kezdeni, aki bátortalan még ahhoz is, hogy kezdeményezzen? Ő fog majd megvédeni téged? Vicces lesz...

Ha te kezdeményezel egy srácnál, akkor már eleve úgy fogja érezni, hogy neki ez jár. Jár az, hogy csakúgy odasétáljon hozzá egy lány nulla cselekedet nélkül. Ráadásul ezzel úgy fogja érezni, hogy a markában tart téged, mivel jobban érdeklődsz, mint ő és bátrabb is vagy. A markában szeretnél lenni? Még a tökeit se tudja rendesen a markában tartani, nemhogy egy lányt.

2017. jan. 14. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nyugottan kezdeményezz!
2017. jan. 15. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerintem nem mindenki ugyanolyan, és persze alapvetően jobb, ha a fiú kezdeményez, de a kérdező még kort se írt. Elképzelhető, hogy még csak tizenévesek és tinikorba a fiúk gyakran félősek. Nincs önbizalmuk, nem volt sok tapasztalatuk, de ez nem azt jelenti, h ne tudnának egy lányt megvédeni, vagy ilyesmi. Nekem például ilyen korba sokkal szimpatikusabbak voltak azok a fiúk, akik félénkebbek, mint a beképzelt csajozósok. Amikor én összejöttem a barátommal, bár ő hivott el eloszor randira, volt, hogy sokszor én kezdeményeztem, pl en fogtam meg eloszor a kezet. Azota egyutt vagyunk es altalam felbatorodott es mostmar egyaltalan nem fel, mindent megtesz ertem, es nem bantam meg. Az ilyen sracok jobban megbecsulik a lanyokat... nem kell rácuppanni, de sztem nyugodtan kezdeményezz... lehet h csak egy löket kell neki :)
2017. jan. 15. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szerintem meg inkább a srácnak kell egy "löket" xD Csak még ahhoz is gyáva, hogy hozzászóljon egy lányhoz.
2017. jan. 15. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!