Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Miért gondoljak sokan azt,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért gondoljak sokan azt, hogy 14 év alatt konkrétan NEM SZABAD pasizni?

Figyelt kérdés

Ilyen kommenteket látok, ha egy 11-12 eves kiir egy kerdes, hogy hogyan kezdeményezzen egy lánynál: menj homokozni, legozzal, nézzed a Minimaxot... Miért is? Óvodás talán? Nem. Egy 5-6. Osztályos gyerek.


Valaki adna magyarázatot? Mert totál nem ertem ezeket.


2017. jan. 14. 21:00
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Azért mert még a MiciMackót szoktad nézni lefekvés előtt, mint jó magam.

67F

2017. jan. 14. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
20/L vagyok, de oké 😂
2017. jan. 14. 21:04
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Senki nem mondta hogy nem szabad, mindössze nem ajánlott ilyen korban. Sokak nem is elég érettek a kapcsolathoz, csak ők gondolják hogy azok, minden második gyerek azt mondja hogy érettebb a koránál, pedig nem. Azért nem ajánlják mert a szerelem el tereli a figyelmet, a tanulástól, ami nagyban befolyásolja a jövődet/jövőjét/jövőjüket.... (érted :D)
2017. jan. 14. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Nekem volt 11 évesen pasim. 1 évig voltunk együtt. Es megis évfolyamelso lettem.
2017. jan. 14. 21:09
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
áruld el nekem hogy melyik szülő engedi el a 11-12 éves gyerekét egy egész napra a városba randizni? egyik sem...vagyis anyuci vinné a randira kb...majd ott lenne velük végig...ez randi? na meg mennyire tudja komolyan venni egy 11 éves a kapcsolatot? elcseréli a lányt 2 focilabdáért...mikor fog egy 11 éves elmenni és virágot venni saját pénzből a barátnőjének? mikor fogja mellette egy lány biztonságban érezni magát?
2017. jan. 14. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
64%

Lányok biztonsági őrként dolgozok jelenleg és régen virágárusokat is kiraboltam, jöhetnek a privik, ohh igen feltaláltam a gyors fiatalódást is.

40f yah nem már 30, úristen már 20, 10 , 8F vgok lányok, és szelyetem a minecaftot.

2017. jan. 14. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Vannak kivételek, ezalatt gondolok én arra is hogy egy részük hülye mint beton egy normális kapcsolathoz.
2017. jan. 14. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
#5 pedig a fiu vett nekem virágot. A SAJÁT pénzéből. Es kettesben mentünk el a parkba sétálni. A szüleink pedig örültek, hogy egymásra találtunk.
2017. jan. 14. 21:17
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Pasizás meg az ártatlan barátkozás között fényév távolság van. 20 évesen több eszed is lehetne már az ilyen korai tizenévesekről, főleg amiket néha ezen az oldalon olvasni... Kiábrándító, megtört lelkek gödre.
2017. jan. 14. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
20 évesen lánynak tartod magad.. Talán pont ez a gond, legyen a 11-14 éves még gyerek, 20 éves pedig felnőtt. A kérdésed pedig végtelen butaságra vall, egy 11-12 éves tanuljon, sportoljon, hidd el semmi szüksége nincs egy párkapcsolatra.
2017. jan. 14. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!