Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Szórakozás » Egyéb kérdések

A kérdés

Az olyan youtube videósok akik konkrétan nem csinálnak semmit mitől híresek? (vagy csak szimplán bénák abban amit csinálnak, de mégis sokan szeretik őket)

Ide sorolhatnám Unfieldet, Dezső Bencét, Szalay Ricsit, Luckey, vagy Dancsót is akár. (bár ő inkább elk*rvult)

Ezek konkrétan nem csinálnak semmi értelmeset, hülyeségekről beszélnek a kamerába, beszélnek olyan dolgokról amikről lövésük sincs, gagyi "zenét" csinál az egyik.

Gagyi gameplayt csinálnak amihez kb 30 perc munka kell kb.

Rengeteg sokkal de sokkal jobb, igényesebb videós van akiket kevesen ismernek pl: Rockerlalee, Éjjeli Vakond, Baaad Movies

Keress kérdéseket hasonló témákban: videó, YouTube

2016. máj. 4. 01:42  Privát üzenet  

A válaszok
A kérdező kommentje:

Luckey és társai egy szinten vannak Molnár Krisztiánnak, csak az túlsúlyos, Luckiék pedig pávák.

# 1/8Időpont 2016. máj. 4. 01:45 Privát üzenet
Ez az őket nézőket minősíti, mindenki a saját színvonalához illő dolgokat néz, ebből látszik, mennyi a sok agyhalott.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 70%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/8Időpont 2016. máj. 4. 02:20 Privát üzenet
Szerencsére nem ismerem az említett neveket.

A válasz 54%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 77%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/8Időpont 2016. máj. 4. 03:58 Privát üzenet

(A 3-nak szerencséje van.)

Én is ismerem ezeket a neveket. És én is csak azt tudom mondani mint az első.

De viszont van rengeteg olyan videós aki értelmes, és hasznos dolgokat videóz.

Ahhoz a csoporthoz is tartoznak normális videósok amit a kérdező említett, és szerintem vannak tényleg vicces és normális videósok. Pl:JustVidman

A válasz 84%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 64%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/8Időpont 2016. máj. 5. 17:31 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Just vidman tényleg vicces, de félek hogy a jövőben el fog ő is Dancsósodni.

Dancsó régen nagyon jó volt, de egy idő után egyre inkább romlott a minőség.

# 5/8Időpont 2016. máj. 5. 22:26 Privát üzenet
Hát én szerintem nem fog süllyedni a színvonala, mert 2 év alatt csak nőtt!

A válasz 53%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 64%-ban hasznos válaszokat ad.
# 6/8Időpont 2016. máj. 11. 14:34 Privát üzenet
Jahh... hát sorolhatnám a sok pávát sajnos. Én Unfieldtől falra mászok, Dancsót régen szerettem, de most már csak a pénz érdekli őt is. Ha értelmes ember vagy, nézz cschannel-t!

A válaszíró 49%-ban hasznos válaszokat ad.
# 7/8Időpont 2016. aug. 23. 21:40 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Én most főleg a pszichológus pasit vagy éjjeli vakondot nézek.

# 8/8Időpont 2016. szept. 12. 16:40 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Mi is konkrétan a Tunngle? Azt tudom hogy tudok egy zárt szobában tagokkal játszani online játékokkal ami tört, de mégis milyen előnye van ennek és mi a hátránya?
Egyre gyakrabban veszem mostanában észre (tescoban, cba-ban, sparban is) hogy az akciós krumpli fele konkrétan rothad, büdös szaga van, mégis kiteszik. Ilyenkor hol van az antsz?
Ha valaki lemarad egy BÚCSÚkoncertről, mert elfogyott a jegy, milyen praktikákat vethet be, hogy mégis ott lehessen? Konkrétan a Leander búcsúkoncertről lenne szó.
IPon-on a 'webshop ár' és a 'nettó ár' között mi a különbség? Mégis konkrétan melyiket fizetném ha netről rendelem házhoz szállítással?
Lehet, hogy egy állás feltételei közül nem mindnek felelek meg (ez esetben konkrétan életkor) de mégis beválasztanak?
Mégis mi ez a hozzáállás, hogy mindenkit húznak le akinek pénze van konkrétan élik fel a magánvagyont és darálják állami, multikézbe, de ha valaki bajban van,5 ezer forintot nem...

Kérdések a Szórakozás rovatbólKérdések az Egyéb kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!