Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Az olyan youtube videósok...

Az olyan youtube videósok akik konkrétan nem csinálnak semmit mitől híresek? (vagy csak szimplán bénák abban amit csinálnak, de mégis sokan szeretik őket)

Figyelt kérdés

Ide sorolhatnám Unfieldet, Dezső Bencét, Szalay Ricsit, Luckey, vagy Dancsót is akár. (bár ő inkább elk*rvult)

Ezek konkrétan nem csinálnak semmi értelmeset, hülyeségekről beszélnek a kamerába, beszélnek olyan dolgokról amikről lövésük sincs, gagyi "zenét" csinál az egyik.

Gagyi gameplayt csinálnak amihez kb 30 perc munka kell kb.

Rengeteg sokkal de sokkal jobb, igényesebb videós van akiket kevesen ismernek pl: Rockerlalee, Éjjeli Vakond, Baaad Movies



2016. máj. 4. 01:42
 1/8 A kérdező kommentje:
Luckey és társai egy szinten vannak Molnár Krisztiánnak, csak az túlsúlyos, Luckiék pedig pávák.
2016. máj. 4. 01:45
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Ez az őket nézőket minősíti, mindenki a saját színvonalához illő dolgokat néz, ebből látszik, mennyi a sok agyhalott.
2016. máj. 4. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
57%
Szerencsére nem ismerem az említett neveket.
2016. máj. 4. 03:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
81%

(A 3-nak szerencséje van.)

Én is ismerem ezeket a neveket. És én is csak azt tudom mondani mint az első.

De viszont van rengeteg olyan videós aki értelmes, és hasznos dolgokat videóz.

Ahhoz a csoporthoz is tartoznak normális videósok amit a kérdező említett, és szerintem vannak tényleg vicces és normális videósok. Pl:JustVidman

2016. máj. 5. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Just vidman tényleg vicces, de félek hogy a jövőben el fog ő is Dancsósodni.

Dancsó régen nagyon jó volt, de egy idő után egyre inkább romlott a minőség.

2016. máj. 5. 22:26
 6/8 anonim ***** válasza:
53%
Hát én szerintem nem fog süllyedni a színvonala, mert 2 év alatt csak nőtt!
2016. máj. 11. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Jahh... hát sorolhatnám a sok pávát sajnos. Én Unfieldtől falra mászok, Dancsót régen szerettem, de most már csak a pénz érdekli őt is. Ha értelmes ember vagy, nézz cschannel-t!
2016. aug. 23. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Én most főleg a pszichológus pasit vagy éjjeli vakondot nézek.
2016. szept. 12. 16:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!