Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » 7 hónapja szakított velem a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

7 hónapja szakított velem a barátom másfél év után, mert már nem volt szerelmes. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
nyáron még kavartun és párszor volt olyan, hogy talán érez valamit,de mégse.azóta ő már mással is lefeküdt,erre én még nem vagyok kész (elsők voltunk egymásnak). már lassan másfél hónapja nem beszéltünk,én nem fogom hívni, mert mindig én hívtam. volt olyan 2 hónapja,hogy a busz másik felében volt,és integettünk,és azt hittem,hogy oda fog jönni hozzám, de leült máshova..és ezek után én még mindig minden nap sírok miatta, mert hiányzik, és sajnálom,hogy így megváltozott. túl kell lennem rajta, de nem tudok, és még mindig reménykedem. miért szereted azt az embert,aki bunkó veled?

2017. jan. 13. 17:33
 1/7 anonim ***** válasza:

Azért szeretjük, mert a rossz dolgok előtt nagyon boldogok voltunk vele. Valaki képes magát egyik napról a másikra túl tenni, de valaki még három hónap után is vágyakozik :/


Amit lehet tenni:

1, Lekötöd magad valamivel, amit szeretsz is csinálni és ami leköti az agyadat is.


2, Sokan szokták javasolni az ismeretségi kör bővítését.


3, Idő. Abból kell magadnak a legtöbbet adni és majd rendben leszel. Mondjuk még 7 hónap után is rá gondolsz az nem tudom miért van .. talán mert ő volt az első.

2017. jan. 13. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Sajnálom, a de a legtöbb tinilány szereti, ha a srác bunkó. Elnézést, de ez az igazság. Azért nem érted mert tudatalattid azt a képet alakítja ki, hogy ő már túllépett teljesen. Lefeküdt már másik lánnyal, megszerezhet másik lányokat. Ezért szeretik ezt a lányok.


Kérdésedre válaszolva, túl kell lépned, és normálisan fejben elhatározni, hogy túl is fogsz. A barátod nem megváltozott, hanem helyesen cselekedett. Felesleges reménykedned utána, mert újra összejönni már nem fogtok, csak lejáratnád magad.


Ami ilyenkor segíthet. Új külső, valamit változtatsz a kinézeteden, legyen ez egy új hajstílus, vagy másfajta ruhák, az mindegy, de segít, hidd el, nekem is így visszagondolva rengeteget segített.

Csináld a dolgokat, amiket szeretsz csinálni. Nem ő az egyetlen lehetősége a boldogságra. Ezer más jobb dolog van, annál hogy ő utána sírj meg sóvárogj.

Gondold át, hogy hány ezer, százezer, millió, és milliárd srác van még ezen a Földön. Az hogy mellette most lerobbansz, csak azt fogja előidézni, hogy nem találod meg a jobb srácot.

Szóval szedd össze magad, tégy a leírtak alapján, és LÉPJ TÚL RAJTA. Ha nagyon szerettél volna, már megtetted volna. Nem ő az egyetlen esélyed a boldogságra.


Sok sikert 18/f

2017. jan. 13. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
tudom,és nagyon nagy nyomoráknak érzem magam. de eleinte hónapokig a kavargatás miatt nem tudtam lezárni. azóta meg volt olyan,hogy nem is akartam nem rá gondolni, mert ha nem rá gondolok,az is ugyanúgy fáj. fogalmam sincs,mi az isten bajom van, de tényleg megpróbálok túllépni rajta. csak sokszor látom,úgy,hogy ő nem is lát engem (buszról pl), és ez is szar,hogy még én szenvedjek mégjobban,hogy látom, ő meg sose lét engem
2017. jan. 13. 18:41
 4/7 anonim ***** válasza:
Sosem értettem,miért kell ennyi időt vesztegetni valakire,akire már nem érdemes.Miért nem lépsz tovább és keresel valakit,aki szeret?
2017. jan. 13. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
téényleg? ez eddig nem is jutott eszembe!! de ilyen lehúzó kommentekre nagyon nincs szükségem, de elengedem, ha neked ez okoz örömet,tégy úgy. de ne reméld, hogy veled is kedvesek lesznek.
2017. jan. 13. 19:32
 6/7 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező! # 4-es válaszolónak igaza van! Nem kéne ezen megsértődnöd:) A volt pasid nagyon gyerek még! Gondolom nem lehet több 15-16 évesnél. Ne félj majd amikor nem lesz senkije akkor megtalál téged! Te meg szerintem mint a leg több tini el is hiszed neki a szép szavakat és vissza fogadod. El kéne végleg felejtened és keresned olyat aki tényleg szeretne:)
2017. jan. 13. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Ez így van Kérdező,most leszólsz minket,mert biztos csak rosszat akarunk neked,el akarunk szakítani a szerelmedtől stb,de pár év múlva röhögni fogsz ezen és rájössz,hogy feleslegesen fecséreltél rá hónapokat,mikor más boldoggá tudna tenni :D Te is mondtad,hogy bunkó volt veled.Hidd el,idősebbek vagyunk nálad,tapasztalatból beszélünk.Az már a te dolog,hogy megfogadod-e a tanácsot :)

21L

2017. jan. 14. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!