Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Normális vagyok ha szeretem?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális vagyok ha szeretem?

Figyelt kérdés

Az osztályban van egy fiú aki mindig kötekedik,megaláz és fogdos mások előtt,de ha más nem látja/hallja akkor nagyon kedves.Miért ilye?

13 L



2017. jan. 15. 16:56
 1/7 A kérdező kommentje:
ilyen*
2017. jan. 15. 16:57
 2/7 anonim ***** válasza:
Nyuszikám, most nyilván olyan választ vársz, hogy "azért ilyen veled, mert lávcsi van" de nem. Azért ilyen veled, mert te egy tipikus lábtörlő jellemű lány vagy, akivel szó szerint bármit meg lehet tenni. A végtelenségig lehet téged alázni és fogdosni, ha cserébe néha, titokban, odalök neked pár kedves szót. Guglizd már meg a "szeretetr_ibanc" kifejezést, na az vagy te.
2017. jan. 15. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Nem olyan választ vártam,mert tudom hogy egy másik lányba szerelmes.
2017. jan. 15. 17:51
 4/7 A kérdező kommentje:
És nem vagyok szeretetr--ac
2017. jan. 15. 18:17
 5/7 anonim ***** válasza:
Ha fogdos akkor pofozd fel, mert el van szállva magától. Fiúként mondom.Aki ilyen nem érdemes vele korrektül viselkedni.
2017. jan. 15. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Nem meg bántani akarlak de nem vagyok hülye hogy ne pofozzam fel.
2017. jan. 15. 18:25
 7/7 anonim válasza:
Ezen kívűl milyen kapcsolat van köztetek? Honnan ismer téged azon kívül hogy az osztálytársa vagy? Igazábol normális ez mivel elhiteti veled hogy szeret
2017. jan. 15. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!