Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért nem szeretem a kollégium...

Kocsisbarbi kérdése:

Miért nem szeretem a kollégiumot? Mennyi idő után múlik el a honvágy? Többi lent

Figyelt kérdés
15 eves lany vagyok, lassan egy honapja lettem kollegista es borzaszto honvagyam van emiatt nem is szeretek ott lenni. A tarsasag meg az egesz nap tok jo csak sajnos egesz nap azon jar az agyam hogy hanyat kell meg aludni hogy hazamenjek, hogy milyen jo lenne otthon, hogy barcsak kicsit egyedul lehetnek. Es nem tudok a jelenben elni mindig arra gondolok hogy legyen mar vege a napnak hogy minel elobb mehessek. Hetvegen meg csak arra tudok gondolni hogy "basszus 2 nap es vissza kell mennem koliba" es egesz nap ezen gorcsolok? Mit csinaljak hogy ez elmuljon? Normalis ez? Nektek mennyi ido volt megszokni a kolit? Szerettetek?

2016. szept. 24. 10:32
 1/1 anonim ***** válasza:
Én is voltam kollégiumban, ráadásul külföldön úgyhogy meg tudom érteni amit érzel. Nekem idővel elmúlt pedig nem volt hatalmas baráti társaságom. Keress magadnak egy helyet ahova el tudsz vonulni amikor egyedül akarsz lenni. Legyèl a barátaiddal minél többet, ha előjön a honvágy akkor pedig írj a szüleidnek smst vagy hívd fel őket nekem ez is segített. :)
2016. szept. 24. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!