Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Első sorban lányokhoz szólna...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Első sorban lányokhoz szólna a kérdésem! Van erre esély!?

Figyelt kérdés

Ha egy fiu akivel szakitottatok, mert eleg volt pl abból hogy vitáztak apróságokon.

Eltelt egy ket hónap, de joban vagytok meg a fiúval.

Van ra esély, hogy urjra egyutt legyetek ha látjátok, hogy tenyleg megváltozott?


Ha tudtok, írjatok le ilyen eseteket.


2017. jan. 16. 10:39
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem igen. Ha jóban vannak még mindig, nyilván azért, mert nem akartak egymástól elszakadni teljesen, mert még éreznek egymás iránt.
2017. jan. 16. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ez elég sok mindentől függ, nem lehet csak így rámondani egy ilyenre, hogy mire van esély, meg mire nincs. Volt már példa erre is, meg arra is, de szituációja, meg embere válogatja.
2017. jan. 16. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ebben a helyzetben vagyok


Rengeteget veszekedtem a barátommal (mondjuk azért mert szóba se állt velem) elegem lett és szakítottam

De azóta is szívesen megyek oda hozzá beszélgetni. Hiába bánt meg ilyenkor is. Szeretem még... De nem tudnékújra együtt lenni vele


Persze attól is függ a két személy hogy vállt el egymástól. Ha az egyik fél bunkó volt és leszarta az egészet akkor nagyon nehezen lehet azt már helyrehozni.


Ez az én véleményem

2017. jan. 16. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
mi nem beszéltünk 1 évig, és nemrég írt rám, hogy ő újra akarja kezdeni... ennyi idő után nem :D 1-2 hónap után még talán. alapból adok második esélyt mindenkinek, ed ez függ a szakítás okától is, meg a szeretettől. érzem-e még?
2017. jan. 17. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!