Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Segítségre van szükségem!?...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Oldkacsakodaa kérdése:

Segítségre van szükségem!? Elengedtem az igazit.

Figyelt kérdés
Több mint másfél évig küzdöttem egy lányért.. Akivel eleinte barátsággal indult az egész de annyira összepasszoltunk hogy egyből bele szerettem Ugyan ilyen kis bolond mint én de ő csak barátként szeret viszont annak nagyon:( Számtalanszor elengedtük egymást de állandóan vissza találtunk a másikhoz:)) nagyon sok mindent megtettem már érte sajnos többet mint ő értem de ezzel nincs semmi baj:) Tizenéves gondolkodással aszsiszem eljutottam arra pontra hogy ne egy lány körül forogjon minden és éljem az életem:) Viszont most végleg lezártam de sajnos még mindig szeretem:( legbelül időt akarok neki adni hátha később máshogy érez de ezzel megint csak magamat bántom:( végleg elengedjem és ne is álmodozzak többet ezen vagy adjak neki egy kis időt hátha meggondolja magát, egyébként egy iskolába járunk és ráadásulo osztálytársak vagyunk szoval minden nap látjuk egymást:( Budapesten lakom és a 2 millió fős városbol akkor se kéne más ha lenne, csak ő tényleg nagyon szeretem segitsetek kerek?!:(

2017. jan. 17. 16:45
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Elhiszem,hogy fájdalmas ez az egész,de el kell fogadnod. Tudod,azt sisem értem,miért nem lehet ezután barátság? Persze te szerelmes vagy belé,de meg kell tanulnod elfelejteni. El kell ezt fogadnod! Mert őt is bántod azzal,hogy talán a legjobb barátját veszíti el,mert az belé szeretett.

Lehet mindjárt jönnek az üzik,hogy hagy a francba,meg ne törődj vele.

De igen. Változtass az érzéseiden és maradj mellette,mint barát.

Természetesen nem akkor,ha nem tudod továbbra sem elfeljeteni. Mert akkor mégjobban magadat bántod.

2017. jan. 17. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!