Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan csábítsam el az osztály...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan csábítsam el az osztálytársam?

Figyelt kérdés
Nagyon szeretem,rendes srác.Mit tegyek,h.felfigyeljen rám?
2017. jan. 17. 18:44
 1/10 anonim ***** válasza:
65%

Nem akarok bunkó lenni (sőt ez a saját tapasztalatom), de ha eddig nem figyelt fel rad, akkor mar nem is fog. Ha tetszenel neki, vagy szerelmes lenne beléd, akkor azt egyértelművé tenne.


Persze próbálkozhatsz, de hidd el, a sok időpocsékolás után sokkal fájdalmasabb lesz a tudat, hogy a fiu nem szeret viszont.


Hangsúlyozom mégegyszer, hogy nem parasztsagbol mondtam, amit mondtam, csak nem szeretnem, hogy más is ugyanolyan szarul érezze magát, mint ahogy en akkor...

2017. jan. 17. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Rendben köszönöm a választ!:)
2017. jan. 17. 18:52
 3/10 anonim ***** válasza:

Nem értek egyet az elsővel. "Ha eddig nem figyelt fel rád ezután se fog"

Mi nem figyeltünk fel az osztálytársammal egymasra, mégis nagyon jól megvagyunk. Elkezdtünk beszélgetni, megismertük egymást, most pedig már szinte alig vagyunk meg egymas nélkül.

Lehet hogy esetleg külsőre nem jössz be neki, ezt nem tudom, de szerintem próbálkozz.

17/l

2017. jan. 17. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Előző vagyok

Úgy értettem, hogy 9.-be még nem is beszélgettünk, de 11.be elkezdtünk.

2017. jan. 17. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Köszi a választ
2017. jan. 17. 19:59
 6/10 anonim ***** válasza:
dumálgass vele teljesen semleges témákról, ha látod, hogy érdkli a beszélgetés és nem unja, akkor előbb-utóbb ő is keresni fogja a társaságod. Onnan már hamar eldől, hogy barátság vagy kapcsolat lesz belőle.
2017. jan. 18. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Köszi a választ
2017. jan. 18. 13:31
 8/10 Könyvimádó05 válasza:
Ne felejtsd: Házinyúlra nem lövünk! (osztálytárssal nem kezdünk)
2017. jan. 19. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

1 vagyok


Nem tudom, hogy mi a baj a valaszommal. Értelek titeket, hogy nem értetek egyet vele, de ugy gondolom, hogy értelmes a válaszom, ráadásul en csak jót akartam vele a kérdezőnek.


De nekem 8, ha szerintetek a jó szándék=rossz szándék...

2017. jan. 19. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Kedves 1.válaszoló!Én nem gondoltam ,h.rossz szándékból mondtad,hiszen odaírtad,h.saját tapasztalatok.Továbbá minden kedves válaszolónak köszönöm a tanácsokat!;)
2017. jan. 19. 20:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!