Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan kezdeményezzek beszélge...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kezdeményezzek beszélgetést?

Figyelt kérdés

Az a fiú a padtársam (nem minden órán), aki tetszik nekem. Ez egy jó lehetőség lehet arra, hogy közeledjek felé, de hogyan? Csak úgy tök random dolgokról nem állnék neki az órán beszélni.

Gondolkoztam és arra jutottam, hogyha például filmet nézünk órán akkor megkérdezem, hogy látta-e ezt a filmet és ilyenekre gondoltam, hogy valamennyire kapcsolódjon is a témához. További ötletek?


2017. jan. 18. 19:42
 1/2 anonim ***** válasza:
Milyen órán ülsz mellette ? Mert ha mondjuk matekon és nem megy az egyik anyag, akkor megkérheted hogy segítsen.
2017. jan. 18. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Egy lapra vagy egy cetlire írsz valamit, például, hogy dög unalmas ez az óra, stb és odacsúsztatod neki a padon.

Biztos, hogy válaszolni fog, és már kezdeményezve is van a beszélgetés. És nem is kínos. Aztán amikor kicsöngetnek nagy eséllyel tovább folytatódik a beszélgetés. Remélem jó ötletnek találod. Majd írj, hogy mi volt.. :)

2017. jan. 19. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!