Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Ti az én helyemben mit csináln...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti az én helyemben mit csinálnátok?

Figyelt kérdés

14/l

Van egy fiú aki tetszik, tudja is, sokat küzdötten érte, de nem kellek neki, okés, latszólag elfogadtam, de belül hiszek még benne, amúgy ő osztalytársam(8.)

Pénteken egy versenyen összeismerkedtem egy fiúvaln aki rámírt, beszélgettünk, és belészerettem, mindig bókol, és le is írta, hogy nagyon tetszem neki...és nekem is ő

Most kedden fogunk találkozni

Mit csinàljunk?Beüljünk pizzázni?Vagy egy kávézóba?

Mit engedjek neki, és mit nem?Szerintem értitek

😘


2017. jan. 22. 08:36
 1/1 anonim ***** válasza:
A pizzazas jo ötlet az olyan laza program nem erzitek magatokat kellemetlenül...első talalkozasnal nem hiszem hogy olyan sokmindent engedned kellene neki kiveve ha te nem igy érzed de szerintem evvel boven eleg varni hidd el akkor jobban fog esni mondjuk egy csók mikor mar ismeritek egymast es van koztetek valamilyen szintű kötődés:)9
2017. jan. 22. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!