Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Nehéz eset vagyok, más vagyok...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nehéz eset vagyok, más vagyok mint a többi és úgy érzem hogy senki se fog igaz szerelemmel szeretni, ti tudnatok szeretni egy ilyen típusú lányt? 17/L

Figyelt kérdés

Eléggé nehezen nyílok meg, mikor bekerulok egy új környezetbe mindig borzasztóan érzem magam. Kiskoromtol kezdve mindig különc voltam és fura, általában mindig engem néznek ki maguknak és mindig hülyének néznek az emberek mert más vagyok.


Nem érdekel senkinek a véleménye és nem érdekel ki mit mondd egyik füleben be másikon ki, de ha valakit szeretek és megbánt onnantól kezdve kiabrandulok belőle, ha egyszer hülyének néz már nem fogom komolyan venni, ha egyszer hazudik neked akkor onnantól semmit se fogok neki elhinni.

Nehéz eset vagyok nagyon és tudom hogy senki se fog igaz szerelemmel szeretni.


2017. jan. 23. 21:44
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanilyen vagyok, szóval engem is érdekel a kérdés.
2017. jan. 23. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Nem nagyon járok emberek közé most szeptemberben elmentem dolgozni és ott volt sok fiú akinek tetszettem, senkivel se volt semmi beszélgettünk semmi több, és egyből azt gondoltak az emberek hogy mekkora r*b*nc vagyok.

És hozzáteszem akkor még nem is csókolóztam senkivel.

Az első csókon most volt novemberben de abban a fiúban is akkorát csalódtam hogy bele vagyok betegedve.

Néha úgy érzem jobb lenne ha meghalnek.

2017. jan. 23. 21:49
 3/9 anonim ***** válasza:
76%
Sajnos átérzem :/ bár engem nem r***ncoztak le mivel a fiúk nem vesznek észre vagy ha mégis akkor rondának gondolnak és ki is mondják, egy fiú volt aki ezt elvileg másképp látta, de ő is kidobott. Az emberek társaságát én is kerülöm mert nem akarom hogy leszívják a maradék életkedvem.
2017. jan. 23. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
46%

Egy ilyen lányt én tudnék szeretni.

Az hogy más vagy, az azt jelenti hogy különleges. Én még régebb a baráti társaságban is dadogtam, nem csak amikor lányokkal beszeltem, az már elmult. Az biztos, hogy hogy a bizalom az első monden kapcsolatban. Ne keseredj el, csak mert más vagy és még nem szeretett téged senki. Előtted áll még egy élet, fogsz parszor csalódni(remélem nem) de egyszer hozzád mer szólni egy helyes srác :D

Öngyilkos már semmiképp ne akarj lenni, mert csak egy jó emberrel lenne kevesebb ezen a s*ar világban ahol élunk. Remelem segitettem 17/f ;)

2017. jan. 23. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Nekem mikor azt mondják hogy szép vagyok nem hiszem el.

De akivel csókolóztam először az olyan pali hogy olyat még nem láttam .


Hmmm eddig 3 an írták hogy a szexxel hogy alok, ezt vegyem úgy hogy csak arra lennék jó?

2017. jan. 23. 22:12
 6/9 anonim ***** válasza:

#5 Könnyen meglehet.


Miért lenne az baj, hogy más vagy?

Sokkal érdekesebbé válik az ember, ha éppen teljesen más a videlkedése, tulajdonságai, vagy éppen "fura". Nincs ezzel semmi gond.

Nehezen nyílsz meg? Szóval félénk és visszahúzódó vagy? Az egy lánynál mindenképp plusz pont :)

Ne keresd a szerelmet, majd megtalál.

Majd ha egy jó emberismerő fiú szán időt arra, hogy megismerjen, akkor rájön hogy valójában milyen szerethető személyiség vagy:)

17/F

2017. jan. 23. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Tudnék, simán, sőt, volt már ilyen barátnőm.

16F

2017. jan. 23. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 holnaptegnapja válasza:
55%

"Nehéz eset vagyok, más vagyok mint a többi és úgy érzem hogy senki se fog igaz szerelemmel szeretni, ..."


Ezt az emberek zöme pont így hiszi magáról.

----------------------------------------------


A szorongásos alkatúak főleg így gondolják.

Erről beszélgetni kellene azzal, akinek már van - nem szak nyelven szólva - élettapasztalata.

Akár erre specializálódott személyben.

-----

-----


A "hazugságosdi" és bizalom szindróma már más kategória.


A kettő párosulása okozhatja

a "nehéz eset vagyok"(unk)-ot.


Ha nincs őszinteség az már csak hab a problémán.

(nemigen nevezhető igaz szerelemnek)

---------------------------------------------------

Egy ember sem könnyű eset. Ezt nem árt megérteni és megbarátkozni: kezdetnek nézd így.

Képzeld, hogy ehhez hasonló történetek már hányszor fordultak elő az ember történelmében?

(mindegy, mert irdatlan nagy számban)

---

A megoldás?

Attól függ, hogy mennyire vagy érett a helyzetmegoldásban.

/Nekem úgy tűnik, még előtted az élet.! :)

2017. jan. 24. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Remélem azóta javult a helyzet
2020. máj. 2. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!