Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek miert viselkedik...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek miert viselkedik igy a srac?

Figyelt kérdés
Randizgatunk egy ideje, volt egy ido amikor elcseszett valamit en adtam egy masodik eselyt azota minden rendben volt, de a napokban nagyon fura lett, o ir ram mindig de megis neha mintha nem lenne kedve velem beszelni, neha meg aranyos.. teljesen ossze zavar

2017. jan. 24. 17:54
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha rád ír akkor az azt jelenti hogy szeretne veled beszélgetni.Kérdezd meg mi a baja.
2017. jan. 24. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Kerdeztem, tanulasra fogta
2017. jan. 24. 18:06
 3/6 anonim ***** válasza:
55%
Rad ir mert nem akar ellengedni... De ha azt veszed eszre hogy nincs kedve veled beszelni akkor igy is van... Masfele kezdett erdeklodni es ennyi .. Azert ir rad hogy ez ne tunjon fel es hogy azert te meg maradj meg neki mas mellett is..pá
2017. jan. 24. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Csaladi problemak otthon talan? Kerdezz ra
2017. jan. 24. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Kerdeztem, nem nagyon mond semmit..
2017. jan. 25. 11:32
 6/6 anonim ***** válasza:
Szerbia :')
2017. jan. 25. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!