Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Melyiket válasszam? Hogyan...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyiket válasszam? Hogyan tovább? 😞 (Hosszabb)

Figyelt kérdés

Sziasztok!🙂 Az lenne a kérdésem,hogy melyik fiúval foglalkozzal,melyiket verjem ki a fejemből,mert most annyira kétes a helyzetem velük!:/ Nevezzük az egyik fiút A-nak,a Másikat B-nek.

A fiú: fél évvel idősebb,sok közös van bennünk,nem nagyon beszélgetünk,afféle Plàtói szerelmem,de lenne esélyem közelebbről megismerni,az egyik osztálytársam álltal.Kedves,humoros,az osztálytársaim szerint nagyon törődő srác :) kb 5hónapja tetszik

B fiú: Húhh.. 8hónappal idősebb,ismerem 2(lassan 3) éve,nagyon jó baràtok voltunk,de a külön suli miatt nem találkozunk,max ritkán,ha összefutunk véletlen. Teljesen megváltozott a srác,eddig mindig odajött,köszönt,sokat beszélgettünk. Tudtuk egymàs titkait,még akkor is ha nem voltunk annyira régi és közeli barátok. De halálosan szerelmes lettem belé(ne a suli legmenőbb srácàra gondoljatok,egy normális fiúra). Ő valószínű hamarabb tudta mint én,annyira átlátszó voltam így visszagondolva:D Emiatt elég sokszor gáz dolgokat csináltam,annyira kínosan éreztem magam néha a körében😅Na mindegy. Szóval a B fiúba évek óra szerelmes vagyok. Idén szilveszterkor lehetett volna alkalmam elmondani neki,de végül lemondta a bulit. Idősebb baràtaim eléggé illuminált állapotban voltak,én meg csak ültem és sírtam a srác miatt! Fantasztikus szilveszteri buli:D a házigazda huga,osztálytársa a B fiúnak,így ő hivogatta,de nemsok minden sült ki,én józan voltam(mert szerintem ennyi idősen nem igazán kéne inni alkoholt..) de mindenki más,beleértve a B fiút is részeg volt,és másnap felhívott minket,és mondta hogy ölelgettek egy lànyt,akit nem is ismert,és utána leraktuk a telefont,én nem nagyon akartam tovább hallani hogy mi is történt(kiderült hogy semmi) és úgy gondoltam,hogy hát veszélyben érzem a szitut,én többet akartam tőle ugye,és hogy muszáj lépnem. Szóval egyik osztàlytársnőjét (akit 11éve ismerek) megkértem hogy kérdezgessen rólam majd mondja el hogy nekem bejön. Azt mondta B fiú,hogy szép vagyok meg cuki,de nem akar tőlem semmit. Nos ezzel úgy vagyok,hogy személyesen is el akarom neki mondani, kíváncsi vagyok hogy reagálna élesben. Célom hogy kicsit fogyjak még addig( május végén lenne az időpont) és az is lehet hogy mivel kicsit husisabb vagyok,ez volt a baj. Egyszer volt egy szájrapuszi velem,de az csak olyasféle felelsz vagy mersz lett volna,de nem hivatalosan. Aztán kiserült hogy az akkori legjobb barátnőm lesmàrolta őt,de B fiú ezt nem hagyta,annak ellenére sem,hogy a lány 3x próbàlta meg. És B fiút,mai napig nehezen verem ki a fejemből. Pedig èn el akartam felejteni,de emellett A fiú is tetszik,de valamiért B fiú megdobogtatja a szívem,màr akkor is,ha csak a nevét hallom. Szerintetek mi legyen? Privátot is küldhettek..

14/L, A fiú, 14, B fiú is.



2017. jan. 25. 13:45
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Szia én is 14 éves lány vagyok.

Figyi ha ebbe a B srácba tényleg de tényleg halálosan szerelmes vagy próbáld meg mert ha nem akkor elveszted.

Ha 14 éves fiú hamarosan elkezd csajozni és akkor neked már annyira nem lesz sok esélyed ha megtetszik neki egy másik lány.Mond el neki az érzéseid.Ha visszautasítana megpróbálhatnád a dolgot az A fiúval mert lehet jobban alakúlna a dolog vele.Mert ugye őt annyira nem ismered és akkor ismerkedős randikat tarthatnál vele és az nagyon mókás dolog amikor szeretitek egymást de nem ismeritek még egymást.

Remélem jó választ adtam.

Sok sikert!

L/14

2017. jan. 25. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszi a választ!:) igen,én is attól tartok hogy kifutok az időből..
2017. jan. 25. 14:34
 3/7 anonim ***** válasza:
62%
Szegény fiúk nem tárgyak! A kérdésnek inkább úgy kéne szólnia,hogy "Melyikőjüket..."
2017. jan. 25. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Bocs🤥😐
2017. jan. 25. 15:51
 5/7 anonim ***** válasza:
Csak akkor nyiss a másik felé, ha már lezártad az előzővel. Beszéld meg a B sráccal, hogy mi van, ha nem megy a dolog, és igazat mondott, akkor meg ismerd meg az A-t. Nem lecsó ez, hogy egyet abból- egyet ebből, csak akkor ugorj egy másikba, ha a régi már elmúlt.
2017. jan. 25. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha az elsot igazan szeretted volna nem szerettél volna bele a masodikba..
2017. jan. 25. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Miert? Nem vagyok szerelmes A fiúba,csak tetszik. Nem ugyan az.
2017. jan. 25. 20:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!