Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit tegyek hogy felfogja...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek hogy felfogja végre hogy tavaly csak viccből mondtam neki hogy bejön nekem?

Figyelt kérdés

Tavaly az történt hogy elkezdett szivatni egy nálam 1 évvel idősebb srác.Amint elmentem mellette és a haverjai mellett oda kellett szólnia az egyiknek hogy ''itt a barátnőd''.Év végére ebből elegem lett és amikor ezt megint elsütötte odamentem hozzá hogy ''az pech mert nekem te tetszel''.Ebben az a vicc hogy komolyan vette és már megint ott tartunk mint tavaly.Hogyan tudathatom vele hogy ne bámuljon folyamatosan mint egy fogyatékos és ne is keresse a tekintetemet és ne jöjjön oda hozzám egy haverjával hogy ''hé tetszel neki'' mert én csak VICCELTEM!


Válaszokat előre is köszönöm. 14/L



#vicc #szívatás #srác #tetszel nekem
2017. jan. 25. 15:28
 1/3 anonim ***** válasza:
Odamész hozza, es megmondod, hogy csak poén volt. Mi ebben olyan kúva nehéz??
2017. jan. 25. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szarj bele a hátizsákjába. Hidd el érteni fogja a célzást
2017. febr. 5. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
#2 ez nagyon nagy!!! 😂😂😂
2017. febr. 13. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!